I WF-Nieuws pagina 9 extra geactiveerd werden om cursussen te volgen. Tijdens dit verslagjaar werd de aanzet gegeven en werden plannen gemaakt om in 1985 een serie Management- cursussen te gaan organiseren voor het leidinggevend personeel. Ook was het mogelijk in totaal 20 volontairs een stageplaats in het bedrijf aan te bieden. Het betrof hier 11 M.T.S.-, 4 H.T.S.- en 4 T.H.-studenten, alsmede 1 L.E.A.O.-leerling. Tevens voldeden wij aan het verzoek van The International Association for the Exchange of Students for Technical Experience (IAESTE) om twee buiten landse studenten een stageplaats aan te bieden. onderhouden, culminerend in drie ouder-contactavonden. De tweedejaars leerlingen moeten tijdens hun Bedrijfsschoolperiode ook stage lopen. Hiervoor zijn er vanouds de goede relaties met ons eigen bedrijf, maar daarnaast ontstonden ook contacten met een twaalftal ondernemingen in de regio. Deze nieuwe constructie ontwikkelt zich gunstig. Traditiegetrouw hebben alle nieuwe leerlingen deelgenomen aan de driedaagse introductiekampen en bijna alle eerste- en tweedejaars hebben actief deelgenomen aan de vormings kampen in ons Centrum te Hilvarenbeek. Niet onvermeld moge blijven, dat een tiental leerlingen een vijfdaagse zeil vakantie op de Noordzee op het zeilend zeeschip 'De Eendracht' kreeg aangeboden. In september 1984 werd aan ruim 70 jongelui - ex-leerlingen van de school - het SOM-diploma uitgereikt tijdens een eenvoudige, maar hartelijke ontmoeting. Tot onze grote voldoening bleek dat 68 ex-leerlingen reeds werk hadden gevonden in diverse takken van handel en industrie in de regio. Verdere activiteiten van V. O. Diverse cursussen als Kraanbesturen, Algemene Inrichting Machinekamer, Scheepsbouw (uitgebreid en gevorderd), Technisch Duits en Engels, E.H.B.O. en Brandweer werden het gehele verslagjaar gehouden en met succes afgesloten. De bekende studiekostenregeling kon weer gehanteerd worden, zodat werknemers

Wilton Fijenoord Nieuws | 1984 | | pagina 9