Jubileum-viering op 7 december 1984 WF-Nieuws pagina 3 Gedurende het laatste halfjaar van 1984ju bileerden 12 Wilton-Fijenoorders. De red actie van het WF-Nieuws is verheugd om van dit festijn voor die 12 jubilarissen met hun echtgenoten en kinderen, maar ook met collega's en directie weer verslag te doen. En het was een feestelijke dag! Na de bloemenhulde voor de echtgenoten en het eerste kopje koffie, hield de heer T. Jonker zijn welkomsttoespraak. Het verbaasde geen enkele toehoorder dat hij weer even de recente geschiedenis in dook met betrekking tot de overleving van onze maatschappij. Dat is nu echter ge schiedenis. Uitvoeriger ging de heer Jon ker in op de mogelijkheden die WF op korte termijn heeft. Twee maanden geleden startte de Afdeling Nieuwbouw met een ei gen verkoopapparaat. De vissersschepen staan nog steeds in de belangstellingmaar onze potentiële opdrachtgever heeft tijd nodig om te beslissenDe Afdeling Repara tie heeft tientallen projecten onder handen en de resultaten zijn merkbaar in de Wilton haven. Voordat hij begon de twee jubilaris sen met 40 dienstjaren en de tien jubilaris sen met 25 dienstjaren toe te spreken en te huldigen met het gouden insigne (25 jaar) en versierd met robijn voor 40 jaar, heette de heer Jonker de burgemeester van Schiedam, Drs. R. Scheeres, hartelijk wel kom. De burgemeester kwam niet met lege han den. Hij complimenteerde de heer en me vrouw Van der Vliet met het jubileum en was verheugd de ere-medaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau in zilver op te kunnen spelden. Voorts repte burge meester Scheeres over de ongekende eenheid onder de "bemanning van de werf" om het hoofd zo lang boven het stormachti ge water te hebben gehouden. Met deze eensgezinde instelling van directie, mede werkers en ondernemingsraad zal het in de toekomst echt wel gaan, aldus de burge meester. De heer Jonker besloot met woorden van dankbaarheid gericht tot de echtgenoten, de stimulans achter de man. Ook zij die lief en leed met de werf meemaken werden door de directie gecomplimenteerd. Daarna werden de jubilarissen door de "werf" gefeliciteerd en werd koffie en gebak geserveerd. Het was voor de jubilarissen en Wilton-Fijenoord een gelukkige dag! De heer C. Borsboom - draaier Reparatie - en de heer J.W. van der Vliet - werkvoorbe reider/calculator - droegen 40 jaar van hun leven bij aan de WF-geschiedenis. Directeur T. Jonker begroet de jubilarissen en de gasten. De heer en mevrouw Hersbach ontvangen het vererend getuigschrift en de enveloppe. Burgemeester R. Scheeres spreekt de jubilarissen toe.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1985 | | pagina 3