DE WILTON-FIJENOORD KALENDER pagina 8 WF-Nieuws WF-Harmonie WF-Zwemmen WF-Fotografie Dankbetuiging Het orkest en het tamboerkorps van de Harmonie WF-nodigt graag belangstellen den uit om werkend lid te worden van of het orkest of het tamboerkorps. Dit geldt ook voor uw kind(eren). Voor diegene die nog geen instrument bespeelt, bestaat de mo gelijkheid een goede opleiding te volgen. U kunt Uzelf of Uw kind(eren) opgeven bij: Mevr. M. v.d. Haak, Kappeynestraat 3d, 3039 PE Rotterdam De Harmonie heeft de volgende optredens al vaststaan: 3 februari - koffieconcert in het Passage theater te Schiedam. 6 april - Voorjaarsconcert in de Stadsge hoorzaal te Vlaardingen. 20 april - Gezamenlijk optreden van de 5 Schiedamse Harmonieën rn-de Margriethal te Schiedam. Op 1 juni 1984 bestond de WF-Zwemver- eniging 40 jaar. Tijdens de festiviteiten die rond dit prachtige jubileum werden georga niseerd werden de heer en mevrouw De Wit benoemd tot ere-lid van de Zwemclub om dat zij 40 jaar lid waren!! De Zwemclub en haar bestuur zijn en blij ven springlevend, en biedt jong en oud de mogelijkheid tot zwemmen. Hieronder vindt U ons programma. Tot ziens in het verjongde Sportfondsenbad te Schiedam. HET PROGRAMMA IS: Zwemmen voor volwassenen Vrij-zwemmen vanaf 14 jaar, iedere vrijdag van 17.15-18.00 uur. Voor beginners is het mogelijk om les te krijgen. Leszwemmen voor kinderen van 5 t/m 14 jaar. Diploma 'A' Iedere donderdag van 17.15-18.00 uur of iedere zaterdag van 11.15-12.00 uur. Diploma 'B' en Zwemvaardigheid 1 Iedere zaterdag van 12.00-12.45 uur. Er wordt gezwommen in het Sportfondsen- bad te Schiedam. Verdere informatie in de hal van het bad, 15 minuten voor aanvang van de lessen of bij de heer H.J. v.d. Nagel, Centraal Dokkan toor, telefoon 010-269200, toestel 3420. Het Bestuur van de afd. Fotografie is zeer verheugd met het opnieuw verschijnen van het Wilton-Fijenoord-Nieuws. Onze vereniging is gehuisvest aan de Nieu we Waterwegstraat 5a, direct naast het werf-terrein. Hoewel de gezelligheid in de club niet vergeten wordt, is de belangrijkste doelstelling toch wel het elkaar bijbrengen van de finesses van het fotograferen. Voor dat doel staan de club foto studio's, een donkere kamer voor het afdrukken van zwart-wit en kleuren foto's en een verga derkamer ter beschikking. Ook voor de in wendige mens kan op bescheiden schaal worden gezorgd. Hieronder volgt een summier overzicht van het 2e gedeelte van ons programma, dat loopt van 7 januari t/m 4 maart 1985: 7 jan. tech. praatavond 21 jan. 4e competitie-avond werd ontvangen van de heer en me vrouw van Heugten voor de warme belangstelling die zij mochten onder vinden t.g.v. het25-jarig jubileum. 4 febr. avond verzorgd door een van onze leden 18 febr. film- resp. video-avond 4 maart 5e competitie-avond Nieuwe leden zijn uiteraard van harte wel kom op onze veertiendaagse bijeenkom sten op de maandag. Voor telefonische in lichtingen kunnen zij zich wenden tot: De voorzitter, de heer M. Kooy, tel. 010-704285 (s.v.p. na 19.00 uur) Het mag rustig gekonstateerd worden: één van de betere Wilton-Fijenoord geschenkjes is en blijft de kalender! Met zorg en inzicht zijn ook ditmaal twaalf prachtige kleurenfoto 's uitgezocht en met de duidelijke cijferaanduiding kan iedereen direktzien welke dag bij welke datum hoort. Met de verstrekking van dit geschenkje aan het hele personeel is opnieuw een stukje Wilton- Fijenoord in Uw huiskamer gebracht.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1985 | | pagina 8