Jubileumviering Jubileumviering nieuwe stijl Dankbetuiging pagina 2 WF-Nieuws Velen zullen zich de jubileaviering herinneren waarbij op verschillende data in het jaar het 12V2-, 25-, 40- en 50-jarig dienstverband in de personeelskantine werd gevierd in aanwezigheid van vele collegae uit het bedrijf. De jubilarissen werden toegesproken door de Directie en werd er een Koninklijke Onderscheiding uitgereikt, dan geschiedde dit door de Burgemeester. Ten gevolge van de personeels vermindering in de afgelopen jaren zal ook het aantal jubilarissen de komende jaren teruglopen. Velen hebben zich in het afgelopen jaar dan ook afgevraagd of een dergelijke wijze van vieren en aandacht geven aan onze medewerkers, die zoveel jaren zich hebben ingezet voor ons bedrijf, op deze wijze moeten worden voortgezet. Deze vraag is aanleiding geweest om een voorstel tot wijziging van de jubileumviering in te dienen, waarbij de persoonlijke aandacht voor de jubilaris als belangrijkste element in aanmerking diende te worden genomen. Een tweede belangrijk aspect was toch wel de wens om het jubileum op de dag zelf te vieren in plaats van op een willekeurige, voor een aantal jubilarissen gelijke datum. Na intern overleg is gekozen voor de viering op de jubileumdag zelf, waarbij de jubilaris in het middelpunt van de belangstelling zal staan. Het programma stellen wij ons als volgt voor: De jubilaris en echtgenote zullen, eventueel vergezeld van kinderen, door een auto van huis worden opgehaald en om circa 11.00 uur door de Directie in de Directie-vergaderkamer worden ontvangen. Hierbij zullen aanwezig zijn het Hoofd van Dienst die als gastheer optreedt, de bedrijfsleider en, voor zover dit door de jubilaris op prijs wordt gesteld, de chef c.q. baas of een daarmee gelijkgestelde functionaris, de bedrijfsmaatschappelijk werkster en een OR-lid. Er zal gesproken worden door Directie en het Hoofd van Dienst en eventueel andere aanwezigen indien zij dit wensen. Tijdens deze viering zal koffie en gebak geserveerd worden en ter afsluiting een aperitief. Een uitzondering op deze individuele viering zal gelden voor 29 augustus 1985. Aangezien er op deze dag acht jubilarissen zijn, zal de viering in de kantine van het Hoofdkantoor plaatsvinden in de tweede helft van de middag. De jubilea, waarbij er twee op eenzelfde dag vallen, zullen individueel in de ochtend en de middag worden gevierd (1 oktober en 26 november). In 1985 hebben wij 31 jubilarissen en wel 1 van 12'/2 jaar, 15 van 25 jaar en 15 van 40 jaar dienstverband. Op 22 mei jl. heeft de heer P. Luycx, werkzaam als monteur bankwerker bij de afdeling Reparatie, als eerste dit jaar zijn 25-jarig jubileum op boven omschreven wijze gevierd. Op woensdag 22 mei 1985 was het zo ver. De heer Luycx, vergezeld van zijn vrouw was de eerste jubilaris, die door de direktie werd ontvangen om de dag te herdenken dat hij 25 jaar in dienst was van Wilton-Fijenoord. Nadat de heer en mevrouw Luycx onder aanbieding van een fraai bloemstukje door mevrouw Koome de direktie-kamer waren binnen geloodst, werden zij opgewacht door beide direktieleden, de heren Sluis en Jonker, het hoofd van de reparatie, de heer Kleywegt en de hoofdbaas, de heer Wolfs. Na een woord van welkom door de heer Sluis, volgde onder het genot van een kopje koffie een geanimeerd gesprek waarbij de jubilaris volop de gelegen heid kreeg, te vertellen, hoe hij zelf zijn werken bij Wilton-Fijenoord ervaart. Gedurende het gesprek en bij het nuttigen van een aperitiefje groeide er een ongedwongen sfeer. Als dit de bedoeling was van de jubileum-viering nieuwe stijl, kunnen we konstateren dat het goed geslaagd is. Zeker toen de jubilaris bij het in ontvangst nemen van het jubileum speldje, het diploma en het gebruikelijke couvert met de daarbij behorende waarderende woorden, zijn tevreden heid betuigde en het bijzonder op prijs stelde zijn jubileum op deze wijze te mogen vieren. A. Wolfs Mede namens mijn vrouw wil ik de directie hartelijk danken voor de mooie plantenbak en de uiterst prettige ontvangst bij mijn 25-jarig jubileum. P. Luycx

Wilton Fijenoord Nieuws | 1985 | | pagina 2