Investeringen tweede helft 1985 ■H In dit nummer: (0 pagina 2 WF-Niapws Met geloof in eigen toekomst heeft de direktie de afgelopen maanden twee belangrijke investeringen goedgekeurd. De eerste investering betreft de verhuizing van de Fitterij naar de C, D en E hallen van Machinefabriek I. De bestaande Fitterij voldoet niet meer aan de hoge technische eisen die met name gesteld worden aan de produktie van cunifer- en roestvaststalen pijpleidingen. Ruim plaats wordt gemaakt voor zes gevarieerde buigbanken, de rollenbanen, lasmachines en de stelplaatsen. De nieuwe aanwinst is de paternoster stelling. Dit is een vertikale omloop stelling met 30 gondels (bakken) waar in hulpmaterialen e.d. zijn opgeslagen. -£§< De cleanroom wordt ingericht voor de T.I.G.-lasmachines waarmee de cunifer- en R.V.S. pijpen worden gelast. Aan de voorzijde van de hallen worden de kantoren voor de bedrijfsleiding ingericht en achterin de hallen komen de was-en kleedlokalen op de eerste verdieping. Dat deze transformatie van de Fitterij een hele verbetering is, zal wel niemand willen betwijfelen. Een verbetering waar zowel de medewerkers als de klant voordeel uit kunnen putten. Een tweede en niet minder belangrijke investering ligt op een geheel ander gebied. Nu de onderneming de surséance heeft overleefd acht de directie de tijd rijp dat er ook op het gebied van opleidingen geïnvesteerd wordt. Opleidingen bedoeld om met alle leiding gevenden van gedachten te wisselen over hun taken, toegespitst op de Op het moment dat u deze rubriek leest zijn enkele groepen reeds geconfronteerd met een serie uitdagende onderwerpen, waarover veel kan worden gepraat en nagedacht. Om enige onderwerpen te noemen: - het resultaat gericht Managen d.w.z. hoe moeten wij werken om W.F. voort te laten bestaan. - de communicatie tussen productie- en stafafdelingen. - de wet op de ondernemingsraden. pag. Investeringen tweede helft 1985 2 De schakel tussen tekenkamers en produktie nieuwbouw 3 Gezien op de werf 4 Jubileumviering 6 Examens 8 Meer energie op de werf 10 Wilton's grootste autobezitter 11 Bezoek uit Oost Europa 11 De Ondernemingsraad is reeds bijeen geweest om door de cursusleider, de heer Putman Cramer geïnformeerd te worden over het opleidingsplan. Deze bijeenkomst met de O.R. zal periodiek herhaald worden om de ervaringen met de verschillende groepen te bespreken en van de Ondernemingsraad te vernemen hoe zij over de verschillende onderwerpen, die in het opleidingsprogramma voorkomen, denken. gezamenlijke inspanningen ons bedrijf te behouden en zo mogelijk weer uit te bouwen. Daartoe is door de Afdeling Personeel Organisatie een opleidingsplan opgesteld voor alle leidinggevenden van de werf, verdeeld in zestien groepen. Elke groep zal tenminste twee maal drie dagdelen bij elkaar komen met een tussenruimte van circa 4-6 weken. Het extern werkzame adviesbureau Putman Cramer heeft de opdracht gekregen om in nauwe samenwerking met de Afd. Vorming en Opleiding deze serie opleidingsbijeenkomsten uit te voeren. Ook voor 1986 zijn reeds vervolg- trainingsprogramma's voor het gehele kader in voorbereiding genomen. Voorwaar een belangrijke ontwikkeling!

Wilton Fijenoord Nieuws | 1985 | | pagina 2