''vdM Examens Afscheid arfesri Jubileumviering (vervolg) PP ,„'jj f»t pagina 8 WF-Nieuws Per 1 augustus 1985 is met de heer F. F. Mattern, chef Technische Dienst, een markante WF'er verdwenen. Hij heeft een betrekking aanvaard in zijn geboorteland Indonesië en daarmee een streep onder 24 jaar Wilton-Fijenoord gezet. Oorspronkelijk werktuigbouwer, maakte hij zich het electrovak meester, terwijl zijn belangstelling mede naar vrijwel ieder ander technisch gebied uitging. Hij was een vraagbaak, vooral voor wat betreft kranen, in binnen- en buitenland. Zijn opvolger, de heer D. J. Brouwer, is van huis uit bouwkundige, maar heeft naast de heer Mattern reeds jaren ervaring met de andere disciplines in de Technische Dienst. Per 1 september zal hij versterking krijgen in de persoon van de heer W. J. van den Berg, HTS'er werktuigbouw, die enige jaren geleden een stageperiode bij WF heeft door gebracht en dus niet geheel vreemd is in ons bedrijf. Afdelingsbaas Nieuwbouw Lassers, de heer De Reuver krijgt op de gouden speld nu de robijn voor 40 jaren Wilton-Fijenoord diensttijd. De heer L. H. Corpeleijn -40 jaar WF-er - met echtgenote en zoons in gesprek met de heer Sluis en de bedrijfsleiding reparatie in de directie kamer. Nog een jubilaris van deze maand die 40 dienst jaren bij WF volmaakte. Hier wordt de heer Van Rij (r.) gelukgewenst doorzijn baas de heer Ptaisier. Mevrouw Goedhart-Overmars ontvangt de gouden broche t.g.v. haar 12V2 jubileum bij de Civiele Dienst uit handen van de heer Sluis. L De redactie van dit blad had u gaarne een collectie foto's laten zien van de talrijke examens, die in de maanden juni en juli op de werf zijn afgenomen. Het begon traditiegetrouw in de Bedrijfs- school, waar 69 leerlingen eindexamen deden in 6 beroepsrichtingen voor het SOM-Bemeteldiploma; daarna volgden de examens Technisch Duits en -Engels, Algemene Inrichting Machine kamer, Kraanbestuurder en tenslotte het EHBO-examen. Zonder iets af te doen aan de waarde van bovenstaande examens en van de betrokken kandidaten, heeft de redactie zich wegens plaatsgebrek in deze uitgave helaas moeten beperken tot foto's van het EHBO-examen, waaraan 7 beveiligingsbeambten zich moesten onderwerpen. Na 16 uren intensief oefenen o.l.v. de instructrice van de Vereniging EHBO, Afdeling Kethel, mevrouw Van der Hoeven en de arts mevrouw Van Goor, konden de kandidaten hun vakkundigheid bewijzen op de twee 'slachtoffers'. De net echte 'gewonden' vervulden hun rol ijzingwekkend natuurlijk. De cursisten deden dat echter ook en wel op zo'n manier, dat na afloop de voorzitter van de examencommissie, dokter Schaap, de verheugende mededeling kon doen dat iedereen geslaagd was. De betrokkenen werden na deze woorden hartelijk gelukgewenst, ondermeer door hun bedrijfsleiding, de heren Van Kouwen en Valk.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1985 | | pagina 8