WILTON FIJENOORD NIEUWS 41 s 46ste jaargang no. 5 - december 1985 3 maandelijks Nieuws Magazine 1985 ligt over enkele weken weer achter ons. Dit jaar was voor ons het eerste volle jaar dat wij als zelfstandige onderneming moesten tonen wat we waard zijn. Dat hebben we dan ook metz'n allen gedaan. Een jaar waarin tot onze grote voldoening Reparatie volop werk had en Nieuwbouw alles op alles zette om volgens de planning de in aanbouw zijnde onderzeeboten te kunnen opleveren. In oktober jl. informeerden wij u over de situate waarin wij op dat moment verkeerden. Kort daarna was het mogelijk u op de hoogte te stellen omtrent een order betreffende de ombouw van twee ferry-schepen waarmee een bedrag van ruim f 40 min. is gemoeid. Een karwei waar de afdelingen Reparatie en Nieuwbouw zich gezamenlijk voor gaan inzetten. In een van de weekbladen werd de vechtlust en het zelf vertrouwen van onze onderneming beschreven en mede dank zij deze twee eigenschappen zijn wij dit jaar goed door gekomen met, naar verwacht mag worden een positief resultaat. Laten wij allen ons echter realiseren dat dit slechts een begin is. De concurrentie zowel nationaal als internationaal is groot; wij zullen er met z'n allen binnen onze onderneming ook het komende jaar keihard tegenaan moeten, waarbij vertrouwen en doorzettingsvermogen belangrijke zaken zijn die wij, individueel en gezamenlijk, moeten opbrengen. In 1985 hebben wij getoond wat wij waard zijn; 1986 stelt ons echter opnieuw op de proef. Graag wensen wij u en de uwen aan het eind van het jaar een moment van ontspanning, heel goede Kerstdagen en een Gelukkig Nieuwjaar. De directie

Wilton Fijenoord Nieuws | 1985 | | pagina 1