(0 Bedrijfsgezondheidszorg pagina 10 WF-Nieuws Medische Dienst W.F. In 1986 werd 8.405 maal een beroep gedaan op de Medische Dienst voor het ondergaan van medische hulp. In 549 gevallen betrof het leerlingen van de Bedrijfsschool, terwijl 633 gevallen betrekking hadden op werknemers van andere firma's/onderaannemers. Bovengenoemde hulp valt onder te verdelen naar behandeling van kneuzingen (316), brandwonden (316), lasogen (521), overige oogletsels (1.184), fracturen (46) en verwondingen (892). In de overige gevallen was sprake van medische verrichtingen zoals bloeddruk-controles, injecties, functie- onderzoeken, etc. In totaal werden in het verslagjaar 170 röntgenfoto's gemaakt, waarbij in 46 gevallen een fractuur werd geconstateerd. Met de bedrijfsambulance werden 17 personen naar het ziekenhuis vervoerd, waarvan in 8 gevallen opname in het ziekenhuis noodzakelijk bleek. Bij 3 gevallen was sprake van hartklachten, de overige 5 betroffen fracturen, e.d. Wij betreuren het dat in één geval sprake was van een ongeval met dodelijke afloop. Veiligheid, Gezondheid en Welzijn Op basis van de in 1985 opgestelde beleidsverklaring en de daarbij behorende intentieverklaring, wordt het beleid ten aanzien van V., G. en W. gecoördineerd en uitgevoerd door de ARBO-Werkgroep. In deze werkgroep vindt overleg plaats tussen de directie en daartoe aangewezen leden van de ondernemingsraad over alle zaken met betrekking tot V., G. en W. De bedrijfsarts alsmede de veiligheidskundige adviseren de werkgroep als des kundigen ten aanzien van specifieke onderwerpen. In het verslagjaar kwamen diverse zaken aan de orde welke uitvoerig worden toegelicht in het Jaarverslag Veiligheid, Gezondheid en Welzijn 1986, dat door middel van een W.F.-Brief aan al onze werknemers ter lezing is aangeboden.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1986 | | pagina 10