WF-Nieuws pagina 13 jubileumviering te doen plaatsvinden in de Kantine van het Hoofdkantoor omdat op dezelfde dag zeven jubilarissen gezamenlijk deze heuglijke dag vierden. Aan diegenen die in 1985 jubileerden vanwege het 40-jarig dienstverband, werd voor zover er een Koninklijke Onderscheiding werd aangevraagd en verkregen, deze de dag voorafgaande aan Koninginnedag 1986 door de Burgemeester uitgereikt ten stadhuize van de betreffende woonplaatsen. Studiefonds In het verslagjaar werden nog acht aanvragen voor een tegemoetkoming in studiekosten gehonoreerd. Het kapitaal van het fonds dat eind 1985 nog f 9.725,- bedroeg, werd hiermede totaal uitgekeerd. Thans bestaat geen mogelijkheid meer tot een tegemoet koming in studiekosten voor wat betreft het Studiefonds. Wel blijft de mogelijkheid bestaan om voor een studiekostenvergoeding in aanmerking te komen, mits deze studie noodzakelijk geacht wordt voor de uit te oefenen functie. Deze studiekosten vergoeding dient te worden aangevraagd conform de bestaande regeling. Bedrijfsmaatschappelijk werk Ook in het verslagjaar wisten de mensen weer de weg te vinden naar de bedrijfs maatschappelijk werkster. De hulp vragen waarmee de maatschappelijk werkster zich geconfronteerd zag hadden zowel betrekking op de privé- situatie als op de werksituatie. In vele gevallen kon direct hulp worden verleend, terwijl in andere gevallen naar externe hulpverleningsinstanties kon worden verwezen. Afscheidsbijeenkomst Op 21 maart 1986 is in de Kantine van het Hoofdkantoor een bijeenkomst gehouden waarbij de Directie afscheid heeft genomen van medewerkers, die wegens het bereiken van de SUM- gerechtigde leeftijd de onderneming hebben verlaten. Het betrof hier 50 werknemers die in 1985 van de mogelijkheid tot vervroegd uittreden gebruik hebben gemaakt, alsmede 4 medewerkers die in 1984 het bedrijf verlieten. Namens de Directie voerde de heer T. T. Jonker het woord. Na een gemoedelijk samenzijn ontvingen deze oud-werknemers een afscheidscadeau terwijl de echtgenotes werden bedacht met een tak orchideeën. Het ligt in het voornemen ook in de toekomst jaarlijks een dergelijke samenkomst te organiseren. Doopplechtigheid onderzeeboten Op maandag 6 oktober 1986 werd de eerste van de twee voor Taiwan te bouwen onderzeeboten gedoopt en deze ontving hierbij de naam 'Sea-Dragon'. De tweede doopplechtig heid vond plaats op 20 december 1986, waarbij het schip de naam 'Sea-Tiger' ontving. Werknemers die hierop prijs stelden, werden in de gelegenheid gesteld hierbij aanwezig te zijn. In aansluiting aan de doopplechtigheid werd een receptie gehouden, waarbij een groot aantal medewerkers aanwezig was.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1986 | | pagina 13