Ondernemingsraad pagina 10 Overzicht van de De Ondernemingsraad kwam in het verslagjaar zesmaal bijeen en wel in de 40e t/m Ondernemingsraad- 45e Ondernemingsraadvergadering vergaderingen 'n deze O.R.-vergaderingen werden de volgende agendapunten behandeld: 40e O.R.-vergadering (17 maart 1986) - Bespreking van het advies van de heer Goudswaard aan de minister van Economische Zaken, betreffende een mogelijk 'Convenant marinewerven'. 41e O.R.-vergadering (16 april 1986) - Mededelingen - O.R.-Jaarverslag - Rondvraag 42e O.R.-vergadering (28 augustus 1986) - Notulen van de 41e O.R.-vergadering - Overallverstrekking - Proeftochtregeling - Rondvraag 43e O.R.-vergadering (15 september 1986) - Mededelingen - Veiligheidsjaarverslag - Procedure In- en Uitlenen - Rondvraag 44e O.R.-vergadering (31 oktober 1986) - Mededelingen - Notulen van de 42e en 43e O.R.-vergadering - Roostervrije dagen 1987 - Winstdelingsreglement - O.R.-cursus - Herbenoemng van de heer Ir. M. L. C. van Heeswijk als lid van de Raad van Commissarissen - In- en Uitlenen Nieuwbouw - Verslaggeving Commissies - Rondvraag 45e O.R.-vergadering (25 november 1986) - Herbenoeming van de heer Ir. M. L. C. van Heeswijk (Raad van Commissarissen)) Commissie In- en Uitlenen De Commissie pleegde in het verslagjaar twaalf maal overleg met de bedrijfsleiding van de afdelingen Nieuwbouw en Reparatie over de volgende aangelegenheden. - Inlenen van personeel in de staalgroep (Reparatie t.b.v. de ombouw van de 'Baltic Ferry' en de 'Nordic Ferry' - Uitlenen van fitters en bankwerkers t.b.v. de Nieuwbouw - Kotteraars van Monting in de Machinefabriek - Procedure in- en uitlenen 1.Het inlenen van personeel van derden kan alleen door het Bureau Onder aanneming geschieden. 2. Het daartoe aangewezen lid van de bedrijfsleiding pleegt vooroverleg met het in de procedure genoemde O.R.-lid. Indien de noodzaak tot inlenen blijkt op een tijdstip dat vooroverleg niet mogelijk is, dient het betrokken O.R.-lid zo snel mogelijk hierover te worden geïnformeerd. 3. Indien meer dan vijf werknemers per vakgroep moeten worden ingeleend, dient de 'aanvrager' dit te melden bij het Secretariaat van de O.R. Afhankelijk van de situatie zal dan worden beslist of de Commissie In- en Uitlenen voor overleg hieromtrent bijeen dient te komen. - Afspraken tot inlenen zonder goed overleg met het daartoe aangewezen O.R.-lid en zonder dat BOA daarin een coördinerende rol heeft gespeeld, zullen dan ook niet kunnen leiden tot tewerkstelling. - Coördinatie 'leegloop' tussen Nieuwbouw en Reparatie.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1986 | | pagina 10