Ondernemingsraad pagina 12 Kantine '"t Blaasje" en Machinefabriek - Reparaties aan tafels en stoelen - Aanpassing consumptiepakket. Waslokaal Dok 7 - Bestrijding wateroverlast - Waslokaal geverfd en pompen nagekeken - Reparatie en vervanging kleedkasten - Onderhoud aan de toiletten - Reparatie aan de vloer. MSF-3 - Reparatie aan toiletten en verwarming. Koffiecontainers - Openstelling 't Blaasje" voor koffie i.v.m. bevroren koffiecontainers - Voorkomen bevriezing. Kleedlokalen A-B en C-D - Onderhoud aan schilderwerk en ventilatie - Warmwatervoorziening A-B. Kantine Dokloods - Onderhoud aan schilderwerk, ramen en toiletten - Aanschaf afvalbakken. Fitterij - Dakreparatie. Lasloods-West - Ventilatie in de toiletten - Reparatie aan riolering. Plaatwerkerij - Onderhoud aan schilderwerk in het waslokaal. Commissie I.S.F./S.A.O. De commissie I.S.F./S.A.O. heeft in het verslagjaar slechts twee klachten over de functie-indeling behandeld. Beide klachten werden door de Directie ongegrond verklaard. De graderingen en indelingen van de nieuwe functie-omschrijvingen zijn afgerond. Het geheel ligt ter goedkeuring bij de FME. De Directie heeft aan de Ondernemingsraad toegezegd dat diegenen, die volgens de systeemhouder te hoog blijken te zijn ingedeeld, er in salaris niet op achteruit gaan en doorgroeien naar de top van de functieklasse waarin zij zich bevinden. Via een interview geeft de heer J. de Groot zijn ervaringen en indrukken over 1986 weer Hoe heeft u het afgelopen verslagjaar in de O.R. ervaren? Het afgelopen jaar heb ik ervaren als een moeilijk jaar o.a. door het vertrek van een aantal O.R.-leden, door vervroegd uittreden. Dat het geen verloren jaar is geweest is te danken onder meer aan de O.R.-cursus in Nunspeet en door het werk van het Dagelijks Bestuur dat menige kwestie al vroegtijdig oploste. Wat zijn de voor u belangrijkste zaken die in de O.R. aan de orde zijn geweest? Dit is voor mij een moeilijke vraag want in de belangrijkste zaken heeft de O.R. niet veel in te brengen; ik denk maar aan de aankoop (investering) van het begeleidingsschip voor de onderzeeërs, het debacle met de bouw van de

Wilton Fijenoord Nieuws | 1986 | | pagina 12