naar O.R.-Commissies HH. H. de Hoog, R. van Vliet en H. Braad. Ondernemingsraad pagina 16 De achterban is gebaat met een homogene goed functionerende Ondernemings raad. Helaas, structurele verschillen tussen vakorganisaties zijn een oorzaak dat niet alle ondernemingsraadleden optimaal bij het ondernemingsraadwerk betrokken worden, waardoor indirect de belangenbehartiging van de achterban geschaad wordt. Ik ben ervan overtuigd, dat partijpolitiek nooit een doel is maar een middel om een doel te bereiken. Wij blijven echter streven naar een goede onderlinge samenwerking. Ook vind ik, dat de achterban niet voldoende betrokken is bij het O.R.-werk. Standpuntbepalingen van O.R.-leden komen dikwijls voort uit peilingen, fractie standpunten of gevoelsmatigheden. Verslagen van ondernemingsraadvergaderingen is een stuk informatie achteraf. Hetzelfde geldt in feite ook voor de agenda's voor de O.R.-vergaderingen op mededelingenborden. Ik denk, dat je de mensen de kans moet geven te reageren op de geagendeerde onderwerpen. Geef de mensen een stukje inspraak. Het geeft de mensen het gevoel van: onze Ondernemingsraad. En de O.R. wordt op deze wijze beter geïnformeerd. Aandachtpunten voor de toekomst: - Signalering van tekortkomingen binnen de onderneming, waardoor de continuïteit van het bedrijf in gevaar zou kunnen komen. - Een evenwichtig personeelsbeleid, bijzondere zorg voor de know-how. - Investeringsbeleid. - Kritisch volgen van het sociaal en financieel beleid. - Versterking van de motivatie van hoog tot laag. Indeling en afvaardiging Reglementencommissie (voorbereidingscommissie) Commissie Personeelsplanning HH. A. J. Etman (Vz.), D. Benner (Secr.), H. M. Zagwijn (2e Vz.), R. van Vlier (3e Vz.) en H. Braad (2e Secr.). Commissie In- en Uitlenen Dagelijks Bestuur. Kantinecommissie HH. J. M. H. v. d. Heiden, C. H. Monfrooy, U. Topaloglu, A. Trouwborst en H. M. Zagwijn. O.R.-leden afgevaardigd naar de Redactiecommissie W.F.-Nieuws HH. T. Kuypers, R. Korlegen en G. Zeilstra. Afvaardiging W.W.-Fonds HH. D. Benner, J. Hoogvorst en R. van Vlier. Commissie I.S.F./S.A.O. HH. D. Benner, J. de Groot, H. M. Zagwijn en G. Zeilstra. Commissie Vorming Opleiding (vaste commissie) HH. H. Braad, J. de Groot, J. Hoogvorst en R. van Vlier Commissie Veiligheid, Gezondheid en Welzijn (vaste commissie) Mw. A. Willems, HH. D. Benner, R. van Vlier en H. M. Zagwijn. Commissie Personeelsvervoer HH. R. Korlegen, C. H. Monfrooy en R. Pronk.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1986 | | pagina 16