Ondernemingsraad pagina 6 - Opdrachten - Verwarming MSF 3 (opslagloods) - Afrekening vakantiedagen bij einde dienstverband - Verplaatsing kraan bij afbouwkade - S.A.O.-toeslag stagelopende Bedrijfsschoolleerlingen - Telefooncel bij dok 4 - Jaarlijkse afscheidsbijeenkomst voor gepensioneerden en SUM-ers - S.A.O.-toeslagen bij de montage van de sleepboten - Afbreken herentoilet magazijn oost - Resultaat sleepboten - W.F.-kalender 1987 - Vaccinatie - Draagvermogen van de kraanbaan in de scheepsbouwloods - Wijziging deur scheepsbouwloods wegens opbouwen dekhuis sleepboten - Roostervrije dagen 1987 - Verzending personeelsregelingen aan het gehele personeel - Meubelen voor de sleepboten - Tekenkamer/centraal bedrijfsbureau - Eigen bijdrage groepsvervoer - Salarisslip december 1986 - Feestdagenuitkering De ervaringen en indrukken over 1986, weergegeven door Hr. C. H. Monfrooy via een interview Hoe heeft u het afgelopen verslagjaar In de O.R. ervaren? Ik heb het als zeer constructief ervaren. Er was een goed overlegpatroon in de O.R. en de samenwerking Dagelijks Bestuur met O.R. vond ik goed. Wat zijn voor u belangrijkste zaken die in de O.R. aan de orde zijn geweest? Het voor mij belangrijkste dat aan de orde is geweest, was het opletten dat de continuïteit van de werf gewaarborgd bleef. Door steeds weer de vinger aan de pols te houden, waarnemen, zich op de hoogte houden en informatie verkrijgen van de Directie over zaken waar wij anders geen zicht op hadden, zijn we voortdurend in de gelegenheid geweest om in te haken op kwesties die belangrijk waren voor de werk gelegenheid bij Wilton-Fijenoord. Zijn die kwesties naar uw tevredenheid opgelost? Volgens mij zijn die kwesties nog niet helemaal opgelost. Al heeft de Directie er wel op gereageerd en maatregelen genomen. We moeten als O.R. scherp opletten dat het goed verloopt. In het belang van de werkgelegenheid bij W.F.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1986 | | pagina 6