WILTON M FIJENOORD - NIEUWS In dit nummer: 4 Koninklijke onderscheidingen verleend ter gelegenheid van de verjaardag van Hare Majesteit de Koningin 3 maandelijks Nieuws Magazine 48ste jaargang no. 2 - juni 1987 Woensdag 29 april 1987 Nummer 82 A/Buitcngcwonc editie Staatsmcourant NEDERLANDSE STAATSCOURANT 1987.82A OFFICIËLE UITGAVE VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN Algemene Zaken 2 Financiën 3,6,11 Kabinet voor Nederlands Defensie 6.7 Antilliaanse en Arubaanse Volkshuisvesting, Ruimtelijke Zaken 2,6 Ordeningen Milieubeheer 3.8 Buitenlandse Zaken 2,3,4, S, 13 Verkeer en Waterstaat 3.9.11 Justitie 3,4 Economische Zaken 2,11,13 Binnenlandse Zaken 4,5,11 Landbouw en Vtesenj 6,12,13 Onderwijs en Wetenschappen 3,5,6, Sociale Zaken en 8.11.16 Werkgelegenheid 3.5,13 Welzijn, Volksgezondheid en Cultuur 3,4.6,14,16 Twintig Wilton-Fijenoorders werden onderscheiden met de ere-medaille, verbonden aan de Orde van Oranje- Nassau. Deze plechtigheden vonden plaats in de volgende gemeenten: Schiedam, Rotterdam en Vlaardingen. Leidinggevenden van de hoofd afdelingen Nieuwbouw, Reparatie, Bedrijfsdienst, Material Management en Personeel Organisatie woonden deze plechtige bijeenkomsten namens de onderneming bij. De gedecoreerden zijn de heren: K. Altena, H. Barg, J. van den Bogert, J. den Dekker, M. van der Heide, F. C. Kegel, A. Kriek, J. Krommenhoek, C. A. Neels, A. van den Oever, H. Overheul, P. J. Schaap, A. Sluijter, D. Stedehouder, L. A. C. Tak, J. Tuitel, J. J.Valken, M. van Veen en G. J. W. Verschoor. Zij ontvingen ten stadhuize van de gemeente van inwoning de onder scheiding. Helaas moest onze heer G. Kalmeijer wegens ernstige ziekte zijn koninklijke onderscheiding in het ziekenhuis in ontvangst nemen. Mevrouw F. Koome, de bedrijfs maatschappelijk werkster, heeft zich van deze delicate doch vreugdevolle taak gekweten namens de burgemeester van Capelle aan den IJssel. Uw verslaggever mocht de feestelijke bijeenkomst in het gemeentehuis te Vlaardingen bijwonen. De bode van de gemeente ontving de gasten en verwees die via een koffiestand door naar de zitplaatsen in de burgerzaal. De burgemeester, de heer Van Lier, hield een vlotte toespraak waarin hij in het kort de waarde van - en de waar dering voor de onderscheidingen uitlegde. Voor ieder van de elf te decoreren Vlaardingers had de burgervader een goed verhaal over de achtergronden die geleid hebben tot de onderscheiding. De werf Wilton-Fijenoord was sterk vertegenwoordigd. Zevenmaal werd een medewerker van onze werf- gemeenschap naar het rostrum genood, waar de heer Van Lier de versierselen van de onderscheiding opspeldde. Na deze ceremonie werd de heer Ploeg, algemeen bedrijfsleider Nieuwbouw, in de gelegenheid gesteld, de door de werfdirectie aangeboden draag- medailles te overhandigen aan de Wilton-Fijenoorders. Hij deed dit mede namens zijn in de zaal zittende collega's van Reparatie en Personeel Organisatie met een gepast toespraakje. Hierna nodigde de burgemeester de gedecoreerden met hun familieleden en belangstellenden uit om in de oude hal van het raadhuis op hun gezondheid te toasten. Tegen dit andere decor werd heel ontspannen en genoeglijk de felicitatieronde ingezet. Het Vlaardingse gemeentehuis was één van de drie lokaties waar deze bijeen komst gehouden werd. Volgens berichten van derden was het ook in Schiedam en in Rotterdam een gedenk waardige plechtigheid. O pag. Gezien op de Werf 2 Havenontvangst-installatie voor olie-houdende vloeistoffen afkomstig van zeeschepen 4 Defence Asia '87 4 Doop van zeyen sleepboten 5 Jubileumviering 6 Kiellegging C. and P. Vessels 8 Arbeidsomstandigheden 'let op uw zaak' 8 Proefvaart Sea-Dragon 9 O.R. Mini-conferentie 10 Ir Bart Wilton-Prijs 11 Is uw vakantie echt wel vakantie? 11 SOM-examens 1987 12

Wilton Fijenoord Nieuws | 1987 | | pagina 1