nc Northia St. Patrick II WF-Nieuws pagina 2 WF-Nieuws pEjmê/Lu tmktikwt Gelukkig weer eens een Shell tanker aan onze werf, eigenaar Shell U.K. de 'Engelse' Shell. M.t. 'Northia', 133.559 dwt., kwam half maart bij WF in dok 8 voor het uitvoeren van groot onderhoud. Onder meer werd de schroefas getrokken en vond er een roerreparatie plaats. Vermeldenswaard is dat dit schip is uitgerust met een straalbuis, hetgeen een verbetering van het voortstuwings rendement geeft. Ook aan deze straalbuis zijn door WF nog enkele reparaties verricht. Na een verblijf van bijna een maand, waarin een enorme hoeveelheid werk is verricht, kon het schip weer aan haar normale taken beginnen. Hoofdredacteur/ Voorzitter Redactie Commissie W. G. E. Valk Redactieleden: B. J. Haga afd. P O R. Körlegen afd. Lassers E. H. van Leeuwen afd. Reparatie J. H. Meerwaldt afd. Reparatie A. C. Rijnsaardt afd. Fitters G. Zeilstra afd. Hout/Alu. G. van Zijl afd. Nieuwbouw Medewerker: F. W. Dingjan Fotografie Kopij volgend nummer: Vóórl september 1987 Eind maart werd ons de opdracht gegund om de krukas en bedplate van de bakboord hoofdmotor van deze veer boot te vervangen. Voor de uitvoering van dit werk kan WF inmiddels op een grote ervaring bogen. Het transporteren van deze zware onderdelen vraagt een grondige voor bereiding, gebaseerd op goede kennis, maar levert ondanks dat toch telkens spannende momenten op. Voordat het schip eind april weer vertrok werden er nog vele andere onderhouds werkzaamheden verricht.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1987 | | pagina 2