WILTON FUENOORD NIEUWS Van de Raad van Bestuur Voorgenomen wijzigingen van de organisatie Koninklijke onderscheidingen verleend ter gelegenheid van de verjaardag van Hare Majesteit de Koningin m 3 maandelijks Nieuws Magazine 49ste jaargang no. 2 - augustus 1988 In het vorige nummer van het Wilton- Fijenoord Nieuws hebben wij in ons voorwoord alle aandacht gegeven aan de ontwikkelingen die hebben geleid tot de halvering van de activiteiten van ons bedrijf. Wij vonden het tegenover de slachtoffers daarvan op dat moment niet gepast de blik vooruit te werpen. Wij realiseren ons echter wel dat de wereld niet stil is blijven staan en het lijkt ons goed u te informeren over de toekomst zoals wij die zien. Zoals u ondertussen reeds is mede gedeeld hebben wij de organisatie van ons bedrijf aangepast aan de nieuwe situatie. De toekomstige bebouwing van het braak liggende terrein buiten de werf heeft reeds geleid tot de verplaatsing van het parkeerterrein. De halvering van onze activiteiten zal ruwweg ook tot halvering van de kosten moeten leiden. Zo zijn wij in onderhandeling met de Gemeente Schiedam over de beëindiging van de erfpacht van ongeveer de helft van ons terrein. In het kader daarvan wordt onder andere de verplaatsing voorbereid van alle kantoren aan de westzijde van de haven naar de oostzijde daarvan en zal het Dokkantoor Oost opnieuw in gebruik worden genomen. Daar wij geen verandering van de reparatiemarkt verwachten zullen de komende jaren een grote inzet van ons allen vragen. Wij zijn er echter van overtuigd dat ons bedrijf met zijn kennis, vakmanschap, ervaring en productiemiddelen ook onder de huidige omstandigheden een goede kans van slagen heeft. Dit temeer, daar wij in 1987 de positie van ons bedrijf in de reparatiemarkt hebben weten te versterken door de overname van Verolme Botlek en van Vlaardingen Oost Bedrijven. De Raad van Bestuur, ir B. J. A. Sluis T. T. Jonker Woensdag 2", april I9S-' Nummer 82 A/Buitengewone editie Staatsfccourant NEDERLANDSE STAATSCOURANT 198 ,82A OFFICIËLE UITGAVE VAN HET KONINKRIJK DER NEDERLANDEN Algoneoe Zaken 2 Kabinet voor Nederlands Antilliaanse en Arubaaxue Zaken 2,6 Buitenlandse Zaken 2,3,4, S, 13 Justitie 3,4 Binnenlandse Zaken 4,5,11 Onderwijs en Wetenschappen 3, S, 6, Sociale Zaken en 8.11,16 Werkgelegenheid 3. 5, 13 FinanbCn 3,6,11 Defensie 6.7 Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordeningen Milieubeheer 3,8 Verkeer co Watersiaai 3,9,11 fxonotnochc Zaken 2,11,13 Landbouw en Visserij 6,12,13 Hierbij delen wij u mede dat de Ondernemingsraad positief heeft geadviseerd op de door ons voorgestelde wijziging van de organisatie van ons bedrijf. In dat verband zijn de heren D. Schuurman en C. H. Stapel benoemd tot adjunct-directeur. De heer Schuurman is in het bijzonder belast met de operationele activiteiten en de heer Stapel is in het bijzonder belast met de commerciële activiteiten. Beide heren zullen rapporteren aan de directie. De nieuwe organisatie zal met ingang van heden worden ingevoerd. Schiedam, 16 juni 1988 De Raad van Bestuur, ir B. J. A. Sluis T. T. Jonker Ter gelegenheid van de officiële viering van de geboortedag van H. M. Koningin Beatrix zijn aan de onderstaande Wilton- Fijenoord-medewerkers en oud medewerkers de volgende Koninklijke onderscheidingen verleend: Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Mr. K. A. Rosman, Directie-Secretariaat Ere-medaille in zilver A. C. Dingemans, afd. Fitters, J. T. Groeneveld, afd. Bedrijfsdienst F. A. van de Klink, afd. Stellingmakers J.M.van Rutten, afd. Machinefabriek W. C. A. Scheepers, afd. Scheepsbouw M.J. Schoenmakers, afd. Houtbewerking A. H. van de Wijgaart, afd. Machinefabriek Ere-medaille in brons W. Koning, afd. Machinefabriek A. van der Linden, afd. Plaatwerkerij C. van den Nouwland, afd. Lassers G. M. Prein, afd. Hout/Alu P. H. Schoonrok, afd. Bedrijfsdienst W. Zonneveld, afd. Koperslagerij Bovengenoemde heren kregen de versierselen van hun onderscheiding opgespeld door de burgemeesters van hun respectieve woonsteden te weten Schiedam, Vlaardingen, Rotterdam en Hellevoetsluis. Bij deze plechtigheden werd de werf vertegenwoordigd door leden van de Bedrijfsleiding.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1988 | | pagina 1