Jubileumviering pagina 8 WF-Nieuws Tengevolge van de bedrijfs omstandigheden in verband met de herstructurering begin 1988 zijn in de maand maart geen jubilarissen officieel ontvangen door de directie. Gelukkig kon ruime aandacht besteed worden aan deze jubilea in huiselijke kring met medewerking van mevrouw Koome, de bedrijfsmaatschappelijk werkster en leden van de bedrijfsleiding. Ook de gelukwensen van de redactie gaan naar de heren: B. Alderliefste, afd. Nieuwbouw, 40-jarig jubileum; L. J. van Kempen, afd. F.E.Z., 40-jarig jubileum; W. Koning, afd. Reparatie, 40-jarig jubileum; M. Molendijk, afd. Nieuwbouw, 40-jarig jubileum; A. Lopez, afd. Reparatie, 25-jarig jubileum; G. M. Prein, afd. Nieuwbouw, 40-jarig jubileum; W. C. A. Scheepers, afd. Nieuwbouw, 40-jarig jubileum. Scheepsmetaalbewerker, de heer F. Sales Marin, 25 jaar wordt door de heer Schuurman gedecoreerd met het gouden WF-insigne. De heer Sluis versiert de revers van de heer P. H. Schoonrok, 40 jaar, met het WF-insigne met robijn. De Heer E. F. Dasberg ontvangt het WF-insigne uit handen van de heer Jonker voor zijn 25-jarig jubileum als transporteur. De heer Jonker speldt het gouden insigne met robijn in de revers van de heer P. van der Kuil, werkvoorbereider/calculator, 40 jaar. Plaatwerker, de heer D. J. Huigen, 40 jaar, krijgt het gouden WF-insigne met robijn opgespeld door de heer Jonker. De heer G. J. van Londen, projectbaas pijpleidingen, 40 jaar ontvangt de gouden speld met robijn uit handen van de heer Sluis. De heer Sluis decoreert de heer F. Garcia Crespo, monteur/bankwerker met de gouden WF-speld voor zijn 25-jarig jubileum.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1988 | | pagina 8