Capetan Elias Afscheid Joegoslaven Dankbetuigingen WF-Nieuws WF-Nieuws pagina 9 Als uitvloeisel van de laatste herstructurering moesten per 30 juni 1988 de Joegoslavische medewerkers van MONTMONTAZA (MONTING) na een samenwerkingsverband van ca. 20 jaar hun activiteiten bij Wilton-Fijenoord beëindigen. Zij assisteerden continue voornamelijk de afdelingen buitenbankwerkers, transport en stellingmakers. Ter gelegenheid van dit afscheid werd aan het einde van de laatste werkdag in de was- en kleedruimte van dok 6/7 deze foto genomen, waarbij naast de Joegoslaven en Mr. Hodanic vele Hollandse collega's en project-bazen aanwezig waren. Vrijwel tegelijkertijd met de werkzaam heden aan boord van de EFTIHIA voerden wij een omvangrijk staalkarwei uit aan de CAPETAN ELIAS. Ongeveer 130 ton staal, voornamelijk huidbeplating en webs ter plaatse van de voorsteven, moest vervangen worden tengevolge van kontaktschade en korrosie. De Joegoslaven hebben zich doen kennen als vakbekwame medewerkers en goede collega's, die wij als zodanig zeker zullen missen. A. Kooring Het Redactieteam deelt u mede, dat door verandering van werkkring, de heer G. Zeilstra, redactielid sinds 1985 zijn plaats in de redactie heeft moeten opgeven. Wij wensen hem succes bij zijn nieuwe werkzaam heden. Hoofdredacteur/ Voorzitter Redactie Commissie W. G. E. Valk Redactieleden: B. Baert B. J. Haga A. Hizli J. Hoogvorst E. H. van Leeuwen G. van Zijl Medewerker: F. W. Dingjan afd. Bank werkers Rep. afd. P O afd. Lassers Rep. afd. Reparatie afd. Reparatie afd. Afwikkeling Contracten Fotografie Kopij volgend nummer: Vóórl oktober 1988 Van de volgende jubilarissen en hun familie werden dankbetuigingen ontvangen. Afscheid J. Spanjersbergh 25 jaar F. Garcia Crespo J. Vos 40 jaar P. van der Kuil G. J. van Londen P. H. Schoonrok

Wilton Fijenoord Nieuws | 1988 | | pagina 9