Gezien c m.v. 'Sea Frost' Frio Atlas De Redactie wenst haar lezers prettige feestdagen en een voorspoedig 1990 r-t mm Ktumtit pagina 2 WF-Nieuws Op 15 september jl. kwam het koelschip m.v. 'SEA FROST' aan de werf voor een dokbeurt en diverse reparaties. Het meeste werk echter betrof de reparatie van de tanktop in de koel- ruimen. Vooral het vrijmaken hiervan gaf veel werk. De ruimisolatie was namelijk afgesloten door een zogenaamde 'valse' stalen tanktop, die eerst weggebrand moest worden. Doordat brandstof uit de dubbele bodemtanks in de isolatie getrokken was, bleek het snijbranden niet mogelijk, zodat naar alternatieven hiervoor gezocht moest worden. De firma Bukon werd gecontracteerd de platen door middel van hogedruk waterstralen los te snijden, hetgeen op de foto is te zien. Op dit moment zijn de isolatiewerkzaam heden in volle gang. Het schip zal waar schijnlijk eind december opgeleverd worden. M. van Rijn Geruime tijd werd het beeld in de kop van onze Wilton haven bepaald door het koel- en vriesschip Frio Atlas. Het schip was bij WF voor het weer in orde maken van een machineschade; van één der hoofdmotoren was de krukas gebroken en deze moest dus vervangen worden. Tevens werden vele andere motor onderdelen gedemonteerd voor revisie in onze Machinefabriek. Vermeldenswaard is dat WF door de Franse ontwerpers van deze motor, SEMT Pielstick, geautoriseerd is, om dit soort reparaties te verrichten. WF heeft een kontrakt met deze firma waardoor we op de hoogte worden gehouden van de ontwikkelingen, bijvoorbeeld door middel van cursussen in Frankrijk. .1

Wilton Fijenoord Nieuws | 1989 | | pagina 2