WILTON FIJENOORD NIEUWS Ondernemingsraadverkiezingen m.s. 'Nedlloyd Delft' en m.s. 'Nedlloyd Dejima' W ::t3 3 maandelijks Nieuws Magazine 51ste jaargang no. 3 september 1990 Op woendag 28 en donderdag 29 november aanstaande zullen wederom verkiezingen worden gehouden voor de ondernemingsraad. Het is dan weer drie jaar geleden dat de vorige verkiezingen hebben plaats gevonden. Deze Ondernemingsraad heeft dus weer haar drie-jaarlijkse zittingsduur volgemaakt. Drie jaar waarin veel gebeurd is bij Wilton-Fijenoord, trieste zaken en vreugdevolle gebeurtenissen. Slaat u de jaar verslagen er maar op na als uw geheugen u hier en daar in de steek mocht laten. Of het nu trieste zaken of vreugdevolle gebeurtenissen waren, altijd heeft er goed overleg plaatsgevonden tussen Ondernemingsraad en Directie. Ongeveer een jaar heb ik als statutair directeur dit overleg gevoerd met de ondernemingsraad. Niet altijd namen wij hetzelfde standpunt in, maar wel altijd hadden wij waardering voor elkaar en begrip voor elkanders standpunt en in hetoverleg kwamen wij steeds tot elkaar. Bij Wilton-Fijenoord bestaat al jaren een Ondernemingsraad. Niet alleen omdat de wet ons hiertoe verplicht, maar vooral omdat wij geloven in het zinvol met elkaar praten en overleggen over de zaken die van belang zijn voor het succesvol opereren van de werf en haar medewerkers. Hoewel volgens de wet het aantal OR-leden teruggebracht kan worden van vijftien naar dertien, gezien de afname van ons totale personeels bestand, is toch besloten dit aantal van vijftien leden gedurende de komende zittingsperiode te handhaven. Ook de komende drie jaar zullen er nog vele belangrijke zaken op ons af komen die besproken worden met de OR en waarvoor veelal ook advies of instemming nodig is. Het vergt veel inzet van onze OR-leden om zich de te bespreken materie eigen te maken. Ondernemingsraden vervullen een zeer nuttige functie binnen de organisatie en zeker de Ondernemingsraad WF binnen ons bedrijf. Daarom: Laat uw stem horen en ga stemmen op woensdag 28 of donderdag 29 november aanstaande!! D. Schuurman Bovengenoemde schepen brachten gedurende de maand juli ieder een veertiendaags bezoek aan de werf. Een uitgebreid onderhoud aan de installaties en een wijziging van de containergeleidingen waren werkzaam heden die degenen die niet op vakantie waren volop bezighielden. De schepen brachten de gehele werf- periode door in Dok 8 waar de werkzaamheden aan onder meer de schroeven en uiteraard diverse schilder werkzaamheden werden uitgevoerd. Een groot aantal werkzaamheden van zeer verschillende aard werd in de geplande, doch korte werfperiode tot tevredenheid van de rederij uitgevoerd. »göUÖVt! Bi •rbiitii

Wilton Fijenoord Nieuws | 1990 | | pagina 1