iviering WF-Nieuws pagina 7 25-jarig jubileum vieren. Voor het overige was er nauwelijks iets gemeen schappelijks te bespeuren of het moest zijn hun loyaliteit voor het bedrijf. Ze verschillen allen van postuur, van functie, van beroep en dus ook van hobbies. Dit laatste vooral was een interessant detail. Zo werden de belang stellende toehoorders ingelicht over het vroeger deelnemen aan het betaalde voetbal wat nu resulteerde in een trainerschap, het zelf bouwen van een boot, waar nu mee kon worden gespelevaard voor de broodnodige recreatie, van actief deelnemen aan de autosport tot commissaris van de Wilton Auto Club, de duivenmelker, de recreatiefietser en de fotograaf die avonden in zijn doka kan doorbrengen. Na de toespraak kon de heer Schuurman de jubilaris decoreren met de gouden WF-speld, waarna de heer Kleywegt het vererend getuigschrift en de enveloppe met inhoud overhandigde. De achtste jubilaris, die de 200 dienst jaren volmaakte kreeg de toespraak en de jubileumartikelen uit handen van zijn chef de heer E. H. van Leeuwen. Ook hier werd de jubilaris en zijn gehoor geconfronteerd met technische hoog standjes, die in de Reparatie eigenlijk zo gewoon zijn. Om 16.30 uur precies kwamen de collega's van de jubilarissen naar de kantine Kop Haven met de felicitaties en cadeaus en wellicht ook om de dorst te lessen, want warm dat het werd heer H. H. van Leeuwen, monteur aansluitdienst, 25 jaar, ontvangt het vererend getuigschrift van de heer Kleywegt. De heer G. H. Jansen, machinale metaalbewerker, 25 jaar, wordt gedecoreerd met het gouden WF-insigne door directeur Schuurman. De heer C. van Leeuwen temidden van zijn medewerkers. Het vererend getuigschrift voor de heer F. J. J. van der Wolf, koperstager/pijpenbewerker, 25 jaar. De heer Kleywegt overhandigt de heer H. M. G. Kuijten, machinale metaalbewerker, 25 jaar, de enveloppe met inhoud en het vererend getuigschrift. De heer E. M. Bijl, afdelingsbaas koperslagers/ fitters, 25 jaar, wordt met echtgenote en dochter ontvangen door mevrouw Van Delft en de heer Van Leeuwen.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1990 | | pagina 7