Ideeënbus Stena Fantasia De redactie wenst haar lezers vrolijke Paasdagen In dit nummer 1991 11 WF-Nieuws pagina 3 WF VSH VEBO WFH 1 Gezien op de werf 4 Jubileumviering 6 Banenmarkt Rijnmond 1991 7 Nieuwe GAK-aktie van start 8 Vakantietrip in de Verenigde Staten 9 Nieuwe machinefabriek 10 Open dagen Bedrijfsschool Het is alweer een jaar geleden dat u in het WF Nieuws heeft kunnen lezen dat de Ideeënbus-commissie in ere hersteld is. Sindsdien is de commissie meerdere malen bijéén geweest. In overleg is er een nieuw reglement vastgesteld. Dit reglement is goedgekeurd door de direktie en gepubliceerd in de WF-brief. Tevens zal het reglement in de personeelsregelingen opgenomen worden. Bij de Ideeënbus-commissie zijn intussen de eerste ideeën binnen gekomen en in behandeling genomen. Een idee van de heer J. C. Staat, kraan rijder is beloond met 250 gulden. De uitreiking van de beloning vond plaats door de heer Schuurman op 13 maart 1991. Het idee van de heer Staat houdt in, dat een verbetering wordt aangebracht in de bevestiging van de sluitingen voor het Na een korte, maar heftige onder handelingsperiode werd de opdracht verworven. Met man en macht is gewerkt om de reparatietijd zo beperkt mogelijk te houden, aangezien dit schip node gemist werd. ophijsen van steekzeppelins. Hierdoor wordt voorkomen dat de sluitingen scheef klem komen te zitten, waardoor in de toekomst gevaarlijk klimwerk op de zeppelins, om de sluitingen los te krijgen, voorkomen wordt. De verbetering aan de zeppelins is intussen uitgevoerd. De commissie hoopt in de toekomst nog vele goede ideeën te mogen ontvangen en te belonen, om op die manier gezamenlijk de effectiviteit en rentabiliteit van het bedrijf te verbeteren. Bovendien te zorgen voor een betere veiligheid, gezondheid en welzijn van het personeel en de zorg voor het milieu te verbeteren. Uw ideeën worden verwacht bij de commissieleden, te weten de heren W. J. van der Berg, E. H. van Leeuwen, A. J. Blommers, G. J. D. van der Pluym, P. T. de Weerdt, A. Boon, A. M. Vleugel, M. Dural, of bij de afdeling P&O. P. T. de Weerdt Bij aankomst aan de passagiersterminal in Dover liep bovengenoemd Roro schip schade aan het achterschip op. Na de eerste berichten was WF er als de kippen bij om een aanbieding voor het weer in orde maken van het schip te overhandigen.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1991 | | pagina 3