Gezien c Wilton sluit exclusief contract met Anangel Hr. Ms. 'Tromp' F 801 Op de foto ziet u het moment van contract tekening weergegeven. Zittend van rechts naar links, de heren I. Angeiicoussis en C. H. Stapel, staand van links naar rechts, de heren P. J. Bekius, J. H. van Leuven, G. Mylonas (technisch direkteur Anangel) en S. Michalopoulos (onze Griekse agent). Wilton sluit exclusief contract met Anangel Na langdurig onderhandelen en in concurrentie met vele andere werven, is Wilton-Fijenoord erin geslaagd een exclusief contract te sluiten voor het onderhoud van de vloot van Anangel Shipping Enterprises. Anangel Shipping behoort tot één van de grootste rederijen ter wereld en richt zich specifiek op transport van droge buiklading. De totale vlootomvang behelst 50 schepen, waarvan naar verwachting de komende twaalf maanden tussen de tien en twaalf schepen bij ons gedokt zullen worden. pagina 4 WF-Nieuws moesten aan boord geplaatst worden door een door de werf gemaakte opening in de scheepshuid. De oude machines zijn sinds 1978 constant in gebruik geweest om de vuile was van de bemanning weer brandschoon te krijgen. Tevens werd van de gelegenheid gebruik gemaakt om de cafetaria (eetruimte matrozen) en de 'gouden bal' (eetruimte onder-officieren) van nieuw marmoleum te voorzien. Diverse werkzaamheden aan de buiten- dekken en een scala van kleine onder houdswerkzaamheden werden in nauwe samenwerking met onderaannemers uitgevoerd. Na een verblijf van twee weken op onze werf is de Hr. Ms. 'Tromp' richting Den Helder vertrokken om zich weer als vlaggeschip bij de Koninklijke Marine te voegen. A. Zijderveld Na geruime tijd afwezigheid mochten wij op vrijdag 19 april jl. de Koninklijke Marine in de hoedanigheid van het geleide wapenfregat Hr. Ms. 'Tromp' op onze werf welkom heten. De aanwezigheid van een marineschip op de werf is altijd iets bijzonders en roept bij velen herinneringen op aan vervlogen tijden. Menigeen is dan ook tijdens het verblijf van het fregat 'effe' langs het schip over de kade gelopen. De Hr. Ms. 'Tromp' is een van de twee vlaggeschepen van onze Nederlandse Marine. Het schip heeft een lengte van ongeveer honderdveertig meter. Aan boord bevinden zich tweehonderd zeventig bemanningsleden - waaronder veertig vrouwen - die werkzaam zijn in allerlei functies. De reden waarom de Hr. Ms. 'Tromp' naar Wilton-Fijenoord kwam, was dat onder andere twee flink uit de kluiten gewassen wasmachines vervangen moesten worden. Deze wasmachines

Wilton Fijenoord Nieuws | 1991 | | pagina 4