m.s. 'Thalassine Avra' Ideeënbus SUM WF-Nieuws pagina 9 Dit schip, een bulkcarrier van 130.000 dwt., kwam aan de werf in verband met zogenaamde ijsschade. Ongeveer honderd ton staal, voornamelijk huid beplating, werd vervangen. Op bijgaande foto is de fase te zien waarin een deel van de beplating is weggenomen en reeds een aanvang is gemaakt met de vervanging. Behalve uiteraard de staalgroep zijn ook de inspanningen van de stellingmakers onontbeerlijk voor dergelijke projecten. Het schip vertrok op Koninginnedag, een tevreden reder achterlatend. Na het verschijnen van het laatste WF-Nieuws zijn er bij de Ideeënbus commissie weer enige ideeën binnen gekomen. Eén van de binnengekomen ideeën is intussen beloond met een aanmoedigingspremie van vijftig gulden. Het gaat hier om het idee van de heer Schouten, één van de werknemers uit de Machinefabriek. Het idee van de heer Schouten komt in het kort op het volgende neer: De bestaande poulietrekkers in de Machinefabriek worden gewijzigd, waarbij de draadstang vervangen wordt door een universele hydraulische cilinder, die te gebruiken is op iedere poulietrekker. De heer E. H. van Leeuwen heeft de aanmoedigingspremie op woensdag 24 april jl. uitgereikt in het kantoor en in het bijzijn van de heer Blommers. P. T. de Weerdt Onderstaande medewerkers hebben het dienstverband beëindigd. E. L. Martens projectbaas Technische Dienst per 30-04-1991 A. A. Groenewoud wachtcommandant per 31-05-1991 A.W.Jansen projectbaas Staalgroep-buiten per 31-05-1991 M. Bergwerff werkvoorbereider/calculator per 30-06-1991

Wilton Fijenoord Nieuws | 1991 | | pagina 9