0 ivienng J WF-Nieuws pagina 9 welkomstwoord. Hij gaf de leiding van de middag over aan WF-gastvrouw F. Koome, die het woord gaf aan bedrijfsleider H. F. Kleywegt, die de eervolle taak had om zes van de acht jubilarissen toe te spreken. Hij deed dit met veel verve en bleek veel van de jubilarissen te weten, zowel in en bij de Machinefabriek als aan boord. Bovendien kende hij een aantal activiteiten die als hobby veel vrije tijd van deze mensen in beslag neemt. Een interessante opening maakte de heer Kleywegt door te stellen dat zeven jubilarissen erg jong waren toen ze begonnen op de Bedrijfsschool en dat ze nu nog jong zijn, te weten ongeveer negenendertig jaar. Hij vervolgde: 'Jullie kwamen op de werf tijdens een periode van grote bedrijvigheid. Veel is er veranderd. Bovendien is het rand- gebeuren om het werk ook de laatste vijfentwintig jaren sterk in beweging. Over vijftien jaar, wanneer jullie veertig dienstjaren zullen hebben en de huidige regelgeving blijft bestaan op dit onder deel, komen jullie voor de grote vraag: ga ik door met werken op vierenvijftig- jarige leeftijd of geef ik er de voorkeur aan om op te houden met werken? Iets om over na te denken Ten slotte slaagde het hoofd Produktie, E. H. van Leeuwen, er glansrijk in om de twee andere jubilarissen met een vriendelijk woord en met veel kennis van zaken toe te spreken en hartelijk geluk te wensen met hun jubileum. Uiteraard werden WF-speldje, getuig schrift en enveloppe door de heer Schuurman uitgereikt. Om half vijf stonden tientallen collega's van de jubilarissen gereed om hen te feliciteren, cadeautjes te overhandigen en zich gezellig met de jubilarissen, bedrijfs leiding, OR en anderen te onderhouden met het glas in de hand De heer L. Mechielsen, filter-pijpenmonteur, vijfentwintig jaar, ontvangt de WF-onder- scheiding. Directeur D. Schuurman en de heer R. Exalto, monteur-bankwerker, vijfentwintig jaar. De heer M. G. Schaap, projectbaas, vijfentwintig jaar, wordt gedecoreerd met het WF-insigne. Van links naar rechts: de jubilaris A. Hamerslag, kraanrijder, vijfentwintig jaar, mevrouw F. Koome, de heer D. Schuurman en de heer E. H. van Leeuwen.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1991 | | pagina 9