Bezoek van ongeveer honderdvijfentwintig personeelsleden van Humanitas Thuiszorg Postpakketje naar Ypsilanty pagina 12 WF-Nieuws Academie en traden verschillende artiesten op. Na afloop nam het gezelschap dat voor namelijk uit dames bestond, maar men kent ook mannelijke verzorgers (in de sector thuiszorg is de mannen- emancipatie ook doorgedrongen) een kijkje in onze Bedrijfsschool, waarna men weer per boot vertrok uit de Wilton haven. Hopelijk is het resultaat van deze kruis bestuiving Wilton-Fijenoord-Humanitas, dat dit Humanitas nieuwe personeels leden oplevert in de vorm van lezers en lezeressen van het WF-Nieuws en de WF-Bedrijfsschool nieuwe leerlingen in het volgend cursusjaar, in de vorm van familieleden en kennissen van onze bezoekers. In gesprek met een las-leerlinge. Zoals u in een ander artikel in dit WF-Nieuws kunt lezen, zijn er contacten gelegd tussen WF en de Vereniging Humanitas, in verband met het 'inlenen' van een bedrijfsmaatschappelijk werkster voor WF. Tijdens een bezoek van de Humanitas-directie aan de werf kwam deze met het verzoek of WF de kantine Kop Haven beschikbaar wilde stellen om op woensdag 25 september jl. een gezelschap van ongeveer honderdvijfentwintig 'thuiszorgers' van Humanitas in de gelegenheid te stellen daar hun lunch te gebruiken. Omstreeks die tijd vond de landelijke actie 'Wie zorgt die leeft' plaats. Een actie om het imago van de zorgsector op te frissen teneinde het schreeuwend personeelstekort in deze sector te kunnen verminderen. Ook bij de Vereniging Humanitas Rotterdam kan men nog assistentie voor dit nuttige werk gebruiken (telefoon 010-425 0101, adres Pieter de Hoochweg 110 Rotterdam). Om het personeel in het zonnetje te zetten, organiseerde de directie van Humanitas tijdens de actieweek een feestdag, die bestond uit een rondvaart door de Rotterdamse- en Schiedamse haven, waarbij de lunch bij WF werd gebruikt. Tijdens deze lunch, verzorgd door Humanitas-medewerk(st)ers, werd een modeshow gegeven door de Vrije Marjon van Dijk poseert met de handschoen die binnenkort in huize Nelson is te bewonderen. De getalenteerde juniore van Wilton-Fijenoord Schiedam nam namens de Amerikaanse de prijs in ontvangst voor de beste werpster van het afgelopen softbalseizoen. (Foto Robert Vos/John de Pater) De postbesteller in Ypsilanty, een agrarisch gehucht in de Amerikaanse staat Michigan, doet binnenkort ongetwijfeld de voordeur van Andrea Nelson aan. De speelster van softbal- hoofdklasser Wilton-Fijenoord- Schiedam werd tijdens het honk- en softbalgala in Hoofddorp uitgeroepen tot de beste werpster. Uit haar naam nam Marjon van Dijk, het veertien-jarige talent van Schiedam, de bijbehorende prijs (een rode softbalhandschoen op een stenen voetje) in ontvangst. De onder scheiding kan dus binnenkort in Nelsons woning op de schoorsteen mantel worden bewonderd. De cijfers van de eenentwintigjarige Amerikaanse, die de komende maanden voor Wilton-Fijenoord Schiedam op zoek gaat naar een minimaal gelijk waardige opvolgster, logen er niet om. Haar winst- en verliesrekening (elf om zes) sprak misschien niet zo tot de verbeelding, haar verdiend punten gemiddelde (0,47) was er daarentegen eentje om met goud te omranden. In honderdvijfendertig innings incasseerde Nelson, die als werpster in eenentwintig wedstrijden in actie kwam, slechts negen verdiende punten. Ontleend aan Rotterdams Dagblad.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1991 | | pagina 12