Diploma-uitreiking Bedrijfsschool 1991 De Directiekamer WF-Nieuws pagina 17 Vrijdagmiddag 25 oktober vond in de bedrijfsschoolkantine de diploma uitreiking plaats aan zevenenzeventig oud-bedrijfsschoolleerlingen, die hiermee in feite hun twee-jarige opleiding afrondden. Hoewel door gemeentelijke weg werkzaamheden voor vele genodigden de toegangspoort van Wilton-Fijenoord slechts met de grootste moeite bereik baar bleek en daarna op het werfterrein de gebruikelijke toegangsweg naar de school zelfs niet meer bleek te bestaan, zagen de vele genodigde vertegen woordigers van Leerlingstelsel, SMO- Rijndelta, Streekscholen, Stagebedrijven en familie van geslaagden, toch kans de zoektocht naar het feestelijke gebeuren met succes af te ronden. Ook de directie, leidinggevenden en ondernemingsraad van Wilton-Fijenoord waren ruim vertegenwoordigd. Na een korte terugblik op het afgelopen schooljaar, met als hoogtepunten de Open Dagen, de uitreiking van de Ir Bart Wiltonprijs, de Vormingskampen en de examens, reikte de heer P. G. van de Geer de behaalde diploma's en getuigschriften uit. Van de zevenenzeventig examen kandidaten slaagden er maar liefst zesenzeventig voor het praktijkgedeelte van het examen. Vijfentwintig kandidaten slaagden erin, gelijktijdig alle theorie onderdelen met succes af te sluiten. Van deze zevenenzeventig jongelui zijn sinds 1 juni eenenveertig jongens en één meisje in dienst van Wilton-Fijenoord. Aan het eind van het officiële gedeelte sprak één van de geslaagden, Pieter van der Schee, namens de groep oud leerlingen een dankwoord. Daarna zette het feestelijk gebeuren nog even door in een gezellig samenzijn; het na vier maanden weerzien van oud-leerlingen leverde nu al genoeg stof op voor meer dan één programma van Koos Postema. Vervolg De in de tekst van Hans Wammes gememoreerde wandafbeelding, prachtig gemaakt van diverse ingelegde houtsoorten en afgedekt met edelfineer, was voor de WF-fotograaf aanleiding om nog een aparte foto van dit kunstwerk te maken.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1991 | | pagina 17