Bedrijfs maatschappelijk Werk P&O European Ferries WF-Nieuws pagina 9 TECHNICAL MANAGER P&O European Ferries (Dover) Limited Channel House, Channel View Road, Dover, Kent CT17 9TJ Telex: 965104 Adminucranon. 96200 Roervrjuoni jod Accounts. 965296 Group Travel. 966517 Fresjht Marketing Rcjaicrd Office (Tiinnrt House. Ounnrl View Road. Dom. Kcal CT17 7TJ Rcyuicred in Eailind No 2J7&26 Onze bedrijfsmaatschappelijk werkster, mevrouw F. W. M. Koome-van Kleef, is per 1 december jl. gebruik gaan maken van de SUM-regeling, na negenentwintig jaar bij Wilton-Fijenoord te hebben gewerkt. De laatste jaren, na de grote reorganisatie, heeft zij eigenlijk een dubbelfunctie vervuld, namelijk die van bedrijfsmaatschappelijk werkster en op parttime-basis de functie van medewerkster van de afdeling personeelszaken. De werkzaamheden van mevrouw Koome als maatschappelijk werkster en ook de werkzaamheden ten behoeve van het Willy Wilton-Fonds, zijn per 1 november jl. overgenomen door mevrouw J. A. Ploeg-Tromp. Mevrouw Ploeg is in dienst van de Vereniging Humanitas, afdeling Rotterdam en is een aantal dagen per week beschikbaar bij WF. U kunt haar telefonisch bereiken via het normale WF-nummer 010 - 426 92 00, toestel 3734. Zij heeft een kamer in het kantoor Kop Haven, vlak bij de kantoren van de afdeling Personeel Organisatie. Voordat mevrouw Ploeg per 1 november 1991 in dienst trad bij Humanitas, heeft zij circa zes jaar gewerkt bij de PTT als bedrijfsmaatschappelijk werkster. Wij wensen mevrouw Koome een fijne toekomst in goede gezondheid en haar opvolgster, mevrouw Ploeg, veel succes in haar nieuwe functie. Our Ref: JP/jgk 4th November 1991 Wilton Fijenoord P.O.Box 22, 3100 AA Schiedam, Netherlands Dear Sir, I should like to express our appreciation at the successful completion of Pride of Sandwich's Survey/Refit at Wilton-Fijenoord. The arrangement as agreed between our goodselves worked extremely well and can only encourage us for the future.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1991 | | pagina 9