Wilton-Fijenoord-prijs in het kader van de aktie 'Orde en Netheid' Terugblik op St. Nicolaas 1991 WF-Nieuws pagina 11 Het jaar 1991 was het jaar van de GAK- aktie 'Orde en Netheid'. U heeft hierover kunnen lezen in de WF-Nieuws- nummers van maart en september 1991. Dit was reeds de derde GAK-aktie waaraan WF deelnam. In 1991 betrof het de aktie 'oog' en in 1990 de aktie 'oor'. De aktie werd afgesloten met een prijsvraag waarvoor een puzzelformulier moest worden ingevuld. Evenals in 1990 had de directie voor de goede inzendingen van WF-deelnemers (inclusief bedrijfsschoolleerlingen) twee prijzen beschikbaar gesteld, namelijk 'een diner voor twee' in de Euromast en een wereldontvanger. Daarnaast dingen de goede inzendingen mee met de prijzen die het GAK landelijk beschikbaar heeft gesteld, namelijk één draagbare kleurentelevisie, twee wekkerradio's, twee cheques van vijftig gulden elk en nog een aantal andere leuke prijzen. Er kwamen tweehonderd- acht inzendingen binnen; honderdtien daarvan waren afkomstig uit de Bedrijfs- school. Op woensdagmiddag 8 januari 1992 vond de trekking van de WF- prijzen plaats bij de Medische Dienst. Mevrouw Willems van de Medische Dienst had als coördinator van deze aktie het één en ander goed voorbereid, zodat de beide prijzentrekkers, de heren Schuurman (directeur WF) en Zagwijn (voorzitter OR), geen vergissingen konden maken. Bovendien werd de 'trekking' kritisch gevolgd door de heren Benner (secretaris OR) en Maathuis (Hoofd P O) zodat u er zeker van kunt zijn dat het er eerlijk aan toeging. De eerste WF-prijs werd gewonnen door een leerling van de Bedrijfsschool, namelijk de heer A. Arikan en de tweede prijs door de heer W. van der Wal (MF-controleur). Alle inzendingen zijn opgestuurd naar het GAK en doen dus mee met de landelijke prijsvraag waaraan dus ook andere bedrijven deelnemen. Hier vindt de trekking plaats in de maand maart (dus niet in februari, zoals destijds is aangekondigd). Bij het samenstellen van dit nummer van het WF-Nieuws was zelfs de juiste trekkingsdatum nog niet bekend. Zodra wij weten welke Bedrijfsschool leerlingen of WF-medewerkers een prijs hebben gewonnen, zal er een gezamen lijke prijsuitreiking plaatsvinden in de kantine van de Bedrijfsschool. Wij zullen u hierover informeren. Het afsluiten van de drie genoemde GAK-akties betekent uiteraard niet dat wij geen aandacht meer zouden behoeven te geven aan zaken als oog, oor en orde en netheid. Blijf daarom altijd oog- en oor bescherming dragen. WF stelt deze middelen gratis ter beschikking. En een opgeruimde werf geeft een opgeruimd humeur. In 1992 doet WF mee aan de GAK-aktie 'Ergonomie op de werkplek'. Wat dat inhoudt, leest u in een volgend WF-Nieuws. Goede morgen Ab Misschien had je het niet gedacht maar twee rembanden aangebracht Een paar nippels aan de goede zijde en dat geldt voor beide Wij hebben flink zitten klote in de kou en zeg niet dat een mens daar van hou Uiteindelijk is het toch gelukt We hebben er flink aan gerukt Meen hydraulisch nog aansluiten zitten jullie tenminste ook nog buiten In de motorhal nog twee pennen gekregen Hebben ze voor ons wat verzwegen? Heb ook nog wat smeernippels neergelegd Ik heb toch niets teveel gezegd Wens ik je nog een prettige dag en dat de dekofficier alles opstellen mag Groetjes van Fred Ik ga nu naar bed! Dit nachtbriefje werd gevonden op het bureau van de dagploeg. Dit authentieke 'rapport' kon door de overschrijding van de tijdslimiet niet in het december nummer gepubliceerd worden.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1992 | | pagina 11