ide«êfitoy®@©smtii§sie Van harte Wilton-Fijenoord b.v. WF-Nieuws pagina 11 Op 22 juni jl. werd aan de heer T. van 't Hoenderdaal de onderscheiding 'Drager van de Gouden Bril' uitgereikt. Deze onderscheiding wordt verstrekt aan dragers van een veiligheidsbril, die door het gebruik daarvan, op aantoon bare wijze, ernstig oogletsel hebben voorkomen. Dit overkwam de heer Van 't Hoender- daal toen, tijdens het doorslaan van de fundatiebouten van een hoofdmotor, plotseling een onbekend gebleven voor werp met grote kracht tegen zijn bril aansloeg. Doordat hij een veiligheidsbril droeg, bleef de schade gelukkig beperkt tot een gebroken brilleglas. Had hij deze echter niet gedragen dan zou het gevolg voor zijn rechter-oog ongetwijfeld niet zo best zijn geweest. Terecht mocht de heer Huinck, directeur van de firma Groeneveld Dordrecht BV, leverancier van onze veiligheidsbrillen en initiatiefnemer van deze onder scheiding, de heer Van 't Hoenderdaal dan ook van harte feliciteren: 'Uiteraard met de onderscheiding, maar meer nog met het feit dat u gelukkig, ondanks het voorval, nog over beide ogen beschikt'. Zoals iedereen weet, wordt door WF het gebruik van veiligheidsbrillen sterk aanbevolen en op diverse wijzen gestimuleerd. Bovenstaand voorval mag een bewijs zijn van het nut daarvan. Niet om ook een prijs te kunnen winnen, maar gewoon om zuinig te zijn op die twee kleine ronde bolletjes in uw hoofd. Tezamen wegen zij slechts 0,00002 keer uw lichaamsgewicht, maar de waarde daarvan valt niet in geld uitte drukken: Zij zijn onmisbaar! Conclusie: Draag een veiligheidsbril. Afd. Veiligheid en Milieu m Dok- en Werf-Maatschappij Ondanks het feit, dat wij u in nagenoeg elk WF-Nieuws op de hoogte brengen van een nieuw idee dat beloond wordt, zijn wij als Ideeënbuscommissie niet tevreden met het aantal ingezonden ideeën. Om de drempelvrees voor het inleveren van ideeën te verlagen zal er bij de kantine een echte 'ideeënbüs' komen te staan. Wij verwachten maandelijks nieuwe ideeën uit deze bus te kunnen halen ideeën waardoor we gezamenlijk werken aan verbete ringen op'elk terrein, zoals: a. de\effectiviteit en rentabiliteit van het bedrijf. b. de veiligheid, gezondheid en welzijn van het personeel. c. de zorg voor het milieu. Bij het indienen van een goed idee zal dat niet alleen verbeteringen voor Wilton-Fjjenoórd tot gevolg hebben maar tevens zal de indiener van een goed idee er direct zélf béter van /Vvordeh, in de vorm van een beloning. En op langere termijn zou de verbetering moetèrf leiden tot een beter resultaat van Wilton-Fijenoord of beter welzijn van het personeel en dat zijn dan ook zaken die ons allen aangaan. Daarom willen wij besluiten met z'n allen mee en mocht u een verbetering in gedachten hebben, levert het in als idee, in het belang van uzelf en Wilton-Fijenoord'.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1992 | | pagina 11