Nieuwe collega's Ideeënbuscommissie pagina 12 WF-Nieuws Gedurende de afgelopen drie maanden werden de hieronder genoemde nieuwe collega's in de werfgemeenschap opgenomen. Wij wensen hen een prettige en produktieve tijd toe. Heer D. Pijl Functie: Informatiserings-/ automatiseringsmanager In dienst: 1 oktober 1992 Heer J. G. Dijkhuizen Functie: Beveiligingsman/brandwacht In dienst: 16 november 1992 Mevrouw E. G. Douma Functie: Bedrijfsmaatschappelijk werkster In dienst van de Vereniging Humanitas (zie artikel Bedrijfsmaatschappelijk Werk) Heer A. Wietsma Functie: Electromonteur In dienst: 1 oktober 1992 In de maand september heeft de Ideeënbuscommissie een aan moedigingspremie kunnen uitreiken. Deze premie ging naar de heer Cintay voor zijn idee betreffende hergebruik van afvalmateriaal voor het snijden van ketelwiggen, hijsogen en dergelijke. Het door de heer Cintay ingediende idee is niet nieuw, het werd reeds in de oude scheepsbouwloods door Wilton- Fijenoord toegepast. De oude scheeps bouwloods was veel groter van opzet waardoor het gemakkelijker was om restant plaat op te slaan. Daardoor was het ook voor de hand liggend om in tijden van leegloop de restanten plaat te benutten voor het maken van allerlei kleine onderdelen. Nadat Wilton-Fijenoord verhuisd is naar de 'nieuwe' scheepsbouwloods is men ten gevolge van ruimtegebrek gestopt om restant plaat op te slaan en te gebruiken voor kleine onderdelen. De heer Cintay heeft de Ideeënbus commissie aan het denken gezet en de praktijk wijst uit dat er in de scheeps bouwloods wel voldoende ruimte vrij te maken is om de restanten te verwerken. De Commissie is dan ook van mening dat het idee van de heer Cintay een besparing oplevert. Hoewel het een niet oorspronkelijk idee betreft en dus niet voor een beloning in aanmerking komt, is de Commissie in dit bijzondere geval wel van mening dat mede gezien de mogelijke hoge besparing, een aan moedigingspremie van tweehonderd vijftig gulden op zijn plaats is. De uitreiking heeft plaatsgevonden in het kantoor van de secretaris van de Ideeënbuscommissie, de heer Van de Berg, in aanwezigheid van diverse leden van de Commissie. De Ideeënbuscommissie verwacht in 1993 weer veel ideeën te mogen behandelen en te honoreren. Daarvoor zijn er op het bedrijf op diverse plaatsen, zoals in de kantine, ideeënbussen geplaatst. Maak er gebruik van. P. T. de Weerdt

Wilton Fijenoord Nieuws | 1992 | | pagina 12