0 Nieuwe vijftonner voor Transportafdeling 1992 1992 1992 1992 1992 1992 1992 1992 WF-Nieuws pagina 13 Na het repareren van een vijftons- aanhangwagen van de Transport afdeling, kwam de vraag of de Bedrijfs- school een 'nieuwe' kon maken. Deze nieuwe vijftonner werd ontwikkeld en getekend door de Technische Dienst. Na ontvangst van de tekeningen en benodigde materialen kon de klas Constructiebankwerken/lassen zich volledig inzetten aan deze, voor de Bedrijfsschool, grote opdracht. Met een opvallende inzet en motivatie is een groep leerlingen begonnen aan deze speciale opdracht. Na veel zagen, boren, branden enzovoort werden de losse onderdelen in elkaar gezet en vastgehecht. Na het oplossen van een aantal problemen, kwam het moment dat deze vijftonner gelast moest worden. Aangezien deze constructiebankwerkers tevens opgeleid worden voor lasser MBE, nivo twee NIL, werd besloten deze constructie zelf af te lassen in zes verschillende lasposities. Helaas kon deze klas, vanwege het examen 1992, de vijftonner niet afmaken, maar de volgende groep stond Gebruik die bus. te popelen om 'hun' vijf-tonner te voltooien. Na het maken van de triangel met trekoog en het plaatsen van de schamel, assen en wielen konden zij zich uitleven met het verven van deze constructie in de nieuwe gele kleur van de Transport afdeling. Tenslotte werden de planken gemonteerd en de vijftonner staat gereed voor een testrit op de werf. De Bedrijfsschool zal na inspectie dit product voor het einde van het jaar 1992 overdragen aan het bedrijf. C. A. van de Vooren Onderstaande medewerkers hebben het dienstverband beëindigd. C. J. J. Hendriks W. Kruidenier A. de Kruyff J. Nederlof C. J. den Outer T. J. Rietveld J. van der Steen P. Troost projectbaas afdelingsbaas monteur-bankwerker assistent bedrijfsleider technisch administrateur pijpenbewerker/koperslager administratief medewerker monteur-bankwerker per 30-11 per 30-11 per 30-11 per 30-11 per 30-11 per 30-11 per 30-11 per 30-11 -

Wilton Fijenoord Nieuws | 1992 | | pagina 13