de Werf Waldrich krukassendraaibank Dankbetuigingen Van de redactie Uit de Machinefabriek WF-Nieuws pagina 7 Onze Waldrich krukassendraaibank bewees weer zijn waarde voor groot machinaal werk bij twee niet onbelang rijke karweien. Voor de firma Bot-Groningen, Machine fabriek en Constructiewerken, werd een nieuwe gesmede roerkoning bewerkt. De maten van de roerkoning zijn: steel 0 450 mm lengte 6.200 mm. De verbindingsflens tegen het roer heeft een rondslag van 3.200 mm. Het gewicht van deze roerkoning is 12.000 kg. Van de rederij Sun Enterprises Ltd. te Piraeus, werd de opdracht verkregen voor het vervaardigen van een reserve schroefas. Het betrof een redelijk zware schroefas met een gewicht van 38.000 kg. De hoofdmaten zijn: koppelingsflens 0 1.220 mm diameter as 0 825 mm lengte 9.500 mm. De beide opdrachten werden binnen de gestelde tijd opgeleverd en voldeden aan de vereiste kwaliteitsnormen. W. Kruidenier Van de volgende jubilarissen en hun familie werden dankbetuigingen ontvangen. Vijfentwintig jaar J. Blaauw, B. Staub, J. van Vuuren. Veertig jaar J. P. M. Berkholst. Afscheid P. Luijcx, W. Kruidenier, J. Nederlof. Om gezondheidsredenen heeft de heer R. van Vlier zijn zetel in de Onder nemingsraad ter beschikking gesteld. Dit houdt in dat hij ook de Redactie commissie heeft verlaten. De Redactie wenst de heer Van Vlier het allerbeste toe. De Ondernemingsraad heeft de heer J. F. H. Meulenkamp aangewezen om deze vacature te vervullen. De Redactie wenst hem veel succes toe. BENT20UP ieip/ueys t'R JULA MONROVIA

Wilton Fijenoord Nieuws | 1992 | | pagina 7