Wilton-Fijenoord Automobiel Club Zaalvoetbaltoernooi pagina 14 WF-Nieuws Een niet onbelangrijke loot van de Wilton-Fijenoord-gemeenschap is de Wilton-Fijenoord Automobiel Club. Gedurende 25 jaar is de WAC een begrip geworden voor circa 3.300 leden. Onder de, zoals dat heet, bezielende leiding van de heer A. Schot en met medewerking van trouwe vrijwillige medewerkers, zijn in die achterliggende 25 jaren grote zaken tot stand gekomen. Zichtbaar, voor elke relatie en belang stellende in het centrum 'Het Praethuys' en de pompeilanden. En ook de was plaatsen, spuitplaats en werkplaatsen. Alles in een prima staat gebracht en gehouden. Onzichtbaar, de plezierige relaties die zijn ontstaan met het 'kantoor' en de commissarissen. Namens de werfgemeenschap feliciteer de de heer D. Schuurman het Bestuur en de leden van de WAC en over handigde als cadeau een grote cadeaubon voor een copieerapparaat. Hij wenste het Bestuur veel wijsheid toe voor de toekomst. Een kleine 400 leden en belangstellen den maakten van de gelegenheid gebruik om het Bestuur te complimen teren met dit zilveren jubileum tijdens de receptie gehouden in het Novotel te Schiedam. Zaterdag 27 maart werd het derde Wilton-Fijenoord zaalvoetbaltoernooi gehouden in de Sporthal Margriet te Schiedam. Dit jaar hadden 16 teams voor het toer nooi ingeschreven en werden er op twee velden 28 wedstrijden gespeeld. Na het spelen van deze wedstrijden, speelden de nummers één van iedere poule om de 1 e en 2e plaats, en de nummers twee om de 3e en 4e plaats. Om de eerste plaats ging het tussen de Bankwerkers-Buiten en de Transport afdeling. Na een spannende wedstrijd was de eindstand 1 -1zodat strafschoppen de beslissing moesten brengen. De straf schoppen werden door de Bankwerkers het beste genomen, zodat zij voor de tweede keer in successie het toernooi wonnen. De Transportafdeling eindigde hierdoor op de tweede plaats. De nummers twee uit de poules, die om de derde plaats gingen spelen, waren Fitters-Binnen en Scheepsbouw. Deze wedstrijd werd door de Fitters-Binnen gewonnen. Flierdoor werden zij derde en de Scheepsbouw vierde. De heer D. Schuurman reikte om blessure had opgelopen en naar het ziekenhuis moest worden vervoerd. Achteraf bleek zij verrekte kniebanden te hebben en met rust moet dit genezen. Ook langs deze weg wensen we haar beterschap. 23.30 uur de prijzen uit aan de teams aan het einde van deze gezellige avond. De sportiviteitsprijs ging dit jaar naar het Managementteam en de pechprijs naar Miranda Broeders omdat zij een zware Het winnende team.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1993 | | pagina 14