WILTON FIJENOORD NIEUWS Koninklijke onderscheidingen In dit nummer 3 maandelijks Nieuws Magazine 54ste jaargang no. 2 - juni 1993 De heer T. T. Jonker, Voorzitter van de Raad van Bestuur van Wilton-Fijenoord BV, die in december 1992 zijn 40-jarig jubileum vierde, is ter gelegenheid daarvan benoemd tot Officier in de Orde van Oranje Nassau. De daarbij behorende versierselen werden hem op 29 april jl. in de Villa opgespeld door de Burgemeester van de Gemeente Schiedam, de heer drs R. Scheeres. Zoals bekend, is de heer Scheeres onder andere ook voorzitter van de Stichting WFH. Naast de echtgenote en verdere familie van de heer Jonker woonden de Raad van Commissarissen van Wilton- Fijenoord Holding en de directies van de werkmaatschappijen deze geanimeerde bijeenkomst bij. Nog twee Wilton-Fijenoord medewerkers viel de eer te beurt om koninklijk onder scheiden te worden. In Ridderkerk ontving de heer J. van der Steen, medewerker afdeling Rekeningen uit handen van de burgemeester, de eremedaille in zilver verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. In Den Haag werd de heer J. P. M. Berkholst, medewerker afdeling Produktie Lassers onderscheiden met de eremedaille in brons verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Ombouw Cardissa 2 Ir Bart Wiltonprijs 1993 2 M.v. 'MARA' 3 Renovatie schoonmaakgebouw 3 Opdracht'Push pad'voor V.M.Y. 4 M.v. 'Frio Amazon' 4 M.v. 'Stena Britannica' 5 Gezien op de Werf 6 Nieuw leven voor Shell-tanker Cardissa 8 Afscheid SUM-ers 1992 11 Wilton-Fijenoord Automobiel Club 14 Idee in de praktijk 15 Softbal WF 16

Wilton Fijenoord Nieuws | 1993 | | pagina 1