i de Werf Bezoek Europarlementariërs Dankbetuigingen WF-Nieuws pagina 7 lingsplannen door de gemeente vertegenwoordigers werden toegelicht. Uiteraard werd ook een bezoek gebracht aan de Bedrijfsschool, het laatste op dat terrein nog in gebruik zijnde Wilton-Fijenoord-gebouw. Omdat de Europese Gemeenschap ook een aanzienlijke subsidie, Renaval- subsidie genaamd, heeft toegezegd voor de geplande nieuwbouw van deze school op het huidige werfterrein, hadden de parlementariërs en hun ambtenaren nu een unieke kans om in de vol in bedrijf zijnde Bedrijfsschool te zien, dat hun toezegging in ieder geval als terecht kan worden beschouwd. Immers, door de nieuwbouw blijven niet alleen voor Wilton-Fijenoord, maar ook Op vrijdagmiddag 16 april bracht een Europarlementdelegatie een bezoek aan de voormalige westzijde van de werf. Het bezoek vond plaats in het kader van de toezegging van een EG-subsidie aan de Gemeente Schiedam voor de ont wikkeling van het terrein. Hoewel de parlementariërs en de hun vergezellende ambtenaren ontvangen werden door een afvaardiging van de huidige eigenaar van het terrein - de Gemeente Schiedam was ook Wilton- Fijenoord nauw betrokken bij de excursie. Na verwelkomd te zijn door de heer D. Schuurman, werd per WF- opstapwagen een rondrit gemaakt over het terrein en langs de nog aanwezige gebouwen, waarbij mogelijke ontwikke- voor de regio tweehonderd opleidings plaatsen gegarandeerd. Aan het eind van de middag vertrok de delegatie per boot naar enkele andere Renavalprojecten in het Rotterdamse havengebied. Van de volgende jubilarissen en hun familie werden dankbetuigingen ontvangen. 25 jaar J. E. C. Post H. Naterop afscheid F. G. J. Lensink

Wilton Fijenoord Nieuws | 1993 | | pagina 7