pagina 10 WF-Nieuws Directeur D. Schuurman speldt de gouden WF-speld op bij de heer H. L. Verkerk, machinaal metaal bewerker, 25 jaar. De heer W. L. Kreischer, assistent- bedrijtsleider, 25 jaar, ontvangt het vererend getuigschrift van de heer E. H. van Leeuwen. Directeur D. Schuurman speldt het gouden WF-insigne op bij de heer D. Ton, ketelmaker, 25 jaar. De heer M. C. van Straten, fijn- mechanisch bankwerker, 25 jaar, ontvangt de gouden WF-speld van de heer D. Schuurman. met inhoud overhandigde. De heer Schuurman merkte in zijn toespraak op, dat de huidige markt in de reparatie sector nog de nodige zorgen geeft en dat er alles aan gedaan wordt om reparatie-opdrachten te verkrijgen. Een van de basiselementen om op die markt te kunnen concurreren is het hebben van vakmanschap en dit voortdurend te verbeteren. Daar staat Wilton- Fijenoord om bekend en wij zullen dit blijven versterken. Dit vraagt zorg, toewijding en financiën. Als bewijs dat Wilton deze stelling niet alleen onder schrijft maar ook waar maakt, is besloten om een nieuwe Bedrijfsschool te bouwen op de plaats van de vroegere Machinefabriek. De eerste steen zal medio september daarvoor gelegd worden. Voor onze werf is dit zeer Geheel volgens traditie werd tijdens de jubilarissenbijeenkomst in begin september een vijftal oud-Bedrijfs- schoolleerlingen gehuldigd met hun 25-jarig werfjubileum. Directeur D. Schuurman werd ge assisteerd door twee Hoofden van Dienst. De rolverdeling was als volgt: namens de werf sprak de heer Schuurman de jubilarissen en hun familieleden, de bedrijfsleiding, leden van de Ondernemingsraad en verschil lende gasten toe. Iedere jubilaris werd toegesproken door zijn Hoofd van Dienst te weten de heer E. H. van Leeuwen of de heer H. L. Maathuis, die tevens het vererende getuigschrift en de enveloppe De vijf jubilarissen.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1993 | | pagina 10