Diploma-uitreiking WF-Nieuws pagina 13 Vervolg van pagina 9. jeugdige WF-kraanbestuurders behaalde het SOM-diploma kraan- besturen. Aan de bij WF ook voor andere bedrijven gegeven cursus Isometrisch Schetsen namen vier WF-medewerkers deel. Ook zij konden het behaalde certificaat in ontvangst nemen. De SOM-cursus Scheeps- reparatie Casco telde deze keer acht succesvolle WF-deelnemers. Voor de cursus Inrichting Machinekamer A konden vier certificaten worden uit gereikt. Van een aantal lasexamens was de uitslag al binnen, zeven kandidaten slaagden voor de NIL-cursus lassen met beklede elektrode nivo 1dezelfde cursus nivo 2 telde vier geslaagden. De NIL-cursus lassen MIG/MAG nivo 2 telde dit jaar slechts één deelnemer. Hij rondde de cursus met succes af. Dit laatste diploma werd door de heer Maathuis overhandigd. Hij rondde hiermee de feitelijke uitreiking af. In zijn slotwoord memoreerde hij het feit, dat ook 24 cursisten - uit de derde en vierde cursusgroep - met succes de cursus Veilig werken op tankschepen hebben gevolgd. De betreffende diploma's zijn tijdens een regionale bijeenkomst elders uitgereikt. Omdat op 21 juni nog ruim zestig examenuitslagen niet bekend waren, betekende deze tweede diploma uitreiking nog niet het definitieve einde van het cursusjaar 1992-1993. In september hebben de betreffende examenkandidaten bij een derde bijeen komst hun diploma of certificaat in ontvangst kunnen nemen. P. G. v. d. Geer Eén deelnemer volgde de opleiding Basisdiploma Declarant, één deelnemer de opleiding Praktijkopleider. Ook zij konden het diploma in ontvangst nemen, evenals de geslaagde voor het Vak diploma Beveiliging. Een nieuwe bedrijfsopleiding bij Wilton- Fijenoord is de dit jaar op het bedrijf gestarte cursus heftruckchauffeur. Dertig deelnemers slaagden erin zowel het theoretisch- als praktisch examen met succes af te leggen. Tot slot reikte de heer Maathuis de twee behaalde SOM-diploma's Meettechniek en Kwaliteit uit, het betekende de afronding van een meerdaagse vervolgcursus. Vervolgens ontving een aantal af gestudeerden hun diploma uit handen van de heer E. H. van Leeuwen. Een tiental cursisten sloot de SBC- cursus Hydraulische en Pneumatische Systemen af met het behalen van het hieraan verbonden diploma, een viertal

Wilton Fijenoord Nieuws | 1993 | | pagina 13