WILTON FUENOORD NIEUWS Ondernemingsraadverkiezingen Proefvaart Cardissa 3 maandelijks Nieuws Magazine 54ste jaargang no. 3 - september 1993 In november gaan wij weer naar de stembus om een nieuwe Ondernemings raad te kiezen. De Wet op de Onder nemingsraden schrijft voor, dat deze verkiezingen iedere drie jaar behoren te worden gehouden. Ook nu weer zullen de verkiezingen met inzet van de Onder nemingsraadsleden en met behulp van Personeelszaken georganiseerd worden. Omkijkend naar de afgelopen drie zittingsjaren van de huidige Onder nemingsraad, de verslagen van de OR erop naslaand, moeten wij concluderen dat heel veel zaken aan de orde geweest zijn. Deze OR en zijn vele commissies hebben blijk gegeven van een grote betrokkenheid bij het wel en wee van de werknemers van Wilton- Fijenoord. Uiteraard is hiervoor een kritische opstelling van de OR nodig, wat maakt dat de Directie en Bedrijfsleiding, alvorens tot beleidsbeslissingen te komen, het één en ander kritisch behoren af te wegen en te onder bouwen. Door dit samenspel ontstaat in de over legvergaderingen een constructieve atmosfeer waarin het tot werkbare afspraken kon komen. In de komende jaren zal het OR-werk niet eenvoudig zijn. Vele vraagstukken zoals beheersing van het ziekteverzuim, terugdringing WAO, verbetering arbeids omstandigheden, invoering ISO 9002 om maar een aantal zaken te noemen, zullen het werk van de Ondernemings raadsleden grotendeels bepalen. Ook met het oog op de sterk veranderde (verslechterde) marktomstandigheden waarin ons bedrijf in de toekomst zal moeten blijven opereren, is een eens gezind optreden van Directie en Onder nemingsraad van groot belang. Dit vereist dat de door u gekozen leden op uw steun moeten kunnen rekenen, waarbij zij open zullen staan om uw ideeën in het overleg met de Directie in te brengen. Het is dan ook in uw belang dat een ieder gaat stemmen, alleen dan kunnen wij rekenen op een evenwichtige afvaar diging naar het overleg. D. Schuurman

Wilton Fijenoord Nieuws | 1993 | | pagina 1