Strauss Co onthult paradepaardje speeltuin Diploma-uitreiking WF-Nieuws pagina 9 Ontleend aan het Rotterdams Dagblad van 8 juli 1993 Eerst was er een buurtconcierge Liset van Berkel, daarna volgde de buurt- en speeltuinvereniging Strauss Co en binnen afzienbare tijd staat er ook een speeltuin. Het buurtbeheer lijkt op en rond het Johan Straussplein in de Schiedamse wijk Groenoord behoorlijk te zijn aangeslagen. Ook de betrokkenheid bij de buurt- en speeltuinvereniging mag er zijn. Toen Strauss Co met het idee kwam op het binnenterrein een speeltuin te realiseren stonden er spontaan twee sponsors op en werd het eerste speeltoestel gratis door de Bedrijfsschool van Wilton- Fijenoord in elkaar gezet. Het resultaat mag er zijn. Een vijf meter hoge buizenconstructie met daarin een klauternet. Het pyramide-achtige bouw werk is niet uniek. In enkele Neder landse steden staat al zo'n ding. Toch is het apart. De producent, de firma die de speeltoestellen aan de gemeente Schiedam levert, heeft ook een steentje bijgedragen. Er werd een bouwtekening afgeleverd bij WF en de leerlingen konden er mee aan de slag. Met grote vreugde bij vooral de jongste buurt bewoners werd het paradepaardje van de buurt- en speeltuinvereniging gister middag in gebruik genomen. Zoals in het maart-nummer van het Wilton-Fijenoord Nieuws reeds uitvoerig werd vermeld, werd op 23 februari een groot aantal diploma's en certificaten uitgereikt aan WF-medewerkers die op dat moment een bij WF of elders, gevolgde cursus hadden afgerond. Op dat moment, was het cursusjaar 1992-1993 voor een grote groep cursisten nog niet ten einde. Op maandag 21 juni konden opnieuw vele geslaagden van deze laatste groep tijdens een feestelijke gebeurtenis in de Bedrijfsschoolkantine hun, soms met veel inzet, behaalde diploma in ontvangst nemen. In aanwezigheid van Directie, leidinggevenden, de Commissie Vorming en Opleiding van de Onder nemingsraad, docenten van deze cursussen en vertegenwoordigers van externe cursusinstituten, overhandigde de heer H. L. Maathuis de eerste serie diploma's aan de geslaagden. Zeven deelnemers rondden de cursus Technisch Engels voor projectbazen met succes af. Vervolg op pagina 13. r-TTT

Wilton Fijenoord Nieuws | 1993 | | pagina 9