-3- - Op basis van de resultaten hiervan zal, waar nodig, verdere actie worden vastgesteld. Regelmatig zal worden gecontroleerd of voorgestelde maatregelen ook daadwerkelijk zijn uitgevoerd. - Bij afdelingen waar computerapparatuur wordt geplaatst, zal de inrich ting tevens worden getoetst aan het gestelde in P-blad nr. 184: Werken met beeldschermen. 6. Inrichting nieuwe Bedrijfsschool Beoordeling op V., G. en W.-aspecten zal plaatsvinden van de voorgenomen inrichting van de nieuwe Bedrijfsschool. 7. Bedrijfsgeneeskundig onderzoek - Het personeel dat geboren is in de jaren 1964, 1959, 1954, 1949, 1944, 1939, 1937 en 1935 zal dit jaar voor onderzoek worden opgeroepen. - Door de RBGD zal een overzicht van de bevindingen van dit onderzoek worden gemaakt 8. Registratie Gevaarlijke- en Kankerverwekkende Stoffen Het, in samenwerking mat de RBGD, verder uitwerken en invoeren van de geregistreerde gevaarlijke stoffen tot afdelingsgewijs toe te passen naslagwerken, overeenkomstig de geldende wettelijke regels. 9Geluidmaatregelen - De navolgende afdelingen zullen worden geaudiometreerd: - Bedrijfsleiding - Scheepsbouwloods - Centrale Ontvangst - Geluidonderzoek zal worden uitgevoerd bij - de opstapwagens - buitentransporteurs - E.e.a. zal worden afgerond met een rapport, op basis waarvan beoordeeld zal worden welke maatregelen uitgevoerd dienen te worden. 10. Ongevallen analyse Het analyseren van de in de 1e helft van 1994 geregistreerde ongevallen en bijna ongevallen, met als doel: - vaststelling van eventueel te treffen preventieve maatregelen - opzetten van gerichte voorlichtingsacties. 11Voorlichting aan onderaannemers Het op de hoogte brengen van onderaannemers en ingeleenden van de te hanteren gedragsregels m.b.t. - asbest - werkvergunning - afvalstoffen - veiligheidsvoorschriften - werkomstandigheden 12Noodplan Het schriftelijk vastleggen van de organisatorische opzet, welke primair beoogt de bestrijding van een opgetreden actuele situatie, alsmede het beperken van de gevolgen van die situatie. Ad. 1ARBO-audit In februari 1993 is het S.B.V.-auditrapport binnen de organisatie verspreid en door de S.B.V. toegelicht. Na intern overleg is besloten het plan van aanpak integraal over te nemen, met als startdatum 1 september 1993. Blok 1 en 2 van het actieplan (zie ARBO-audit) kunnen, behoudens het in blok 2 genoemde werkoverleg (zal worden opgenomen in het jaarplan 1995), als afgerond beschouwd worden, waarbij aangetekend dient te worden dat het bedrijfsnoodplan nog in conceptfase verkeert. In het laatste kwartaal is de uitvoering van het actieplan tijdelijk gestaakt en is blok 3, in afwijking van het jaarplan 1994, nog niet opgestart. -/-

Wilton Fijenoord Nieuws | 1994 | | pagina 17