-5- INSPECTIE-ITEM Positief Negatief N.V.T. Niet be oordeeld 9. LAWAAI. abron aanpak 2x 6x 1 X b. PBM's in gebruik 5x 3x 1 X 12. CHEMICALIËN (verf). a. juiste opslag 4x 3x 2x e. juiste maatregelen 4x 4x 1 X 17. HIJS/HEFWERKTUIGEN. e. hijsmiddelen akkoord 3x 5x 1 X De bevindingen/resultaten/aanbevelingen van deze inspecties zijn schriftelijk vastgelegd en besproken met de betreffende projectleidersc.q. afdelings chef s Op grond van bovengenoemde bevindingen zijn of zullen, waar mogelijk, zodanige maatregelen worden getroffen, dat de negatieve invloeden tot een aanvaardbaar minimum zullen zijn teruggebracht. Ad5Inventariserend Werkplek Onderzoek Het in 1990, in samenwerking met de R.B.G.D. en de S.B.V., gestarte Werkplekonderzoek is in 1994 voortgezet. Onderzocht zijn de afdelingen: - Bedrijfs Brandweer (rapport dd. januari 1994) - Bedrijfsboekhouding, Salarisadministratie en Computerafdeling (rapport dd. juli 1994) - Medische Dienst (rapport dd. oktober 1994) De resultaten van deze onderzoeken, alsmede de daarin opgenomen aanbevelingen ter verbetering, zijn besproken in de ARBO-werkgroep en inmiddels uitgevoerd of in uitvoering. Ad. 6: Inrichting nieuwe Bedrijfsschool In het ontwerpstadium van de inrichting van de Bedri jfsschool is met betrekking tot de arbeidsomstandigheden geadviseerd aan de hand van de tekeningen en het bestek. Na realisatie van de inrichting werd in tweede instantie een werkplek inspectie uitgevoerd. De daarbij geconstateerde afwijkingen c.q. onvolkomen heden zijn schriftelijk gerapporteerd. De daarin opgenomen aanbevelingen zijn inmiddels, met uitzondering van de geluidsproblematiek (zie punt 9), uitgevoerd Ad7Bedrijfs Geneeskundig Onderzoek De rapportage hierover van de Medische Dienst is opgenomen in het Sociaal Jaarverslag. Ad. 8: Registratie Gevaarlijke- en Kankerverwekkende Stoffen In 1994 zijn de in 1993 geïnventariseerde stoffen beoordeeld op schadelijk heid, aantal blootgestelden en blootstellingsduurOp grond daarvan is de lijst geactualiseerd, waardoor nog 68 aandachtstoffen resteren. -/-

Wilton Fijenoord Nieuws | 1994 | | pagina 19