Colofon Personeelsvereniging Vooruitzichten WF-Nieuws pagina 15 Reeds een aantal jaren staat tijdens de Algemene Jaarvergadering van de verenigingen het onderhoud van het clubgebouw 't Trefpunt ter discussie. Hierover is door het hoofdbestuur diverse malen overleg gevoerd met de directie van Wilton-Fijenoord. Inmiddels heeft de directie via een schrijven aan het hoofdbestuur te kennen gegeven het gebouw, gezien de hoge renovatie- en erfpachtkosten, te willen afstoten. In overleg met de verenigingen zal bekeken worden hoe één en ander kan worden opgelost. Biljart Deze vereniging vierde het 50-jarig be staan. In dit verband werd met diverse biljartverenigingen een nederlaag- toernooi georganiseerd. In de onder linge competitie werden 452 partijen gespeeld, daarnaast waren er met Pasen en Kerstmis nog toernooien. Helaas overleed de heer D. van der Nagel die 32 jaar bestuurslid is geweest. Fotografie Eén van de zes onderlinge competitie wedstrijden die ieder jaar worden gehouden, had in 1994 jaar als verplicht thema 'voeten' of 'poten'. De jaarlijkse clubtocht ging dit jaar naar Spakenburg, via diverse omzwervingen werd beland in Kinderdijk. Een aantal avonden is door eigen leden verzorgd. Ook de kijk op de omgeving, zoals door gastsprekers gezien, was zeer geslaagd. Zelfs bij leden van de fotoclub gaat het fotograferen niet altijd zoals het zou moeten en daarom werd een avond besteed aan het bespreken van deze 'missers'. Met de 14 leden is er ook voor volgend seizoen al een programma opgesteld. Harmonie Negenmaal werd opgetreden. Concerten vonden bijna allemaal plaats in Schiedam. Omdat het Passage theater werd afgebroken, werd hier voor de laatste keer een koffieconcert gegeven. In totaal telt de Harmonie 68 leden en muzikaal gaat het goed. Door onder andere een fancy fair te houden, wordt getracht de financiële situatie een beetje op peil te houden. In 1995 wordt het 70-jarig bestaan gevierd. Hengelsport De diverse competitie-wedstrijden werden afgewerkt met daarnaast een winter- en een voorjaarstoernooi. Het jubileum werd gevierd in het Shell- sportpark. Klaverjassen Met circa 20 leden wordt eenmaal per maand gekaart. Over het ledental is men tevreden, al zou er nog wel een enkel lid bij kunnen. Met de Tennisvereniging en de Biljart vereniging zijn weer gezellige kaart avonden gehouden. Tennis Met deze afdeling gaat het heel goed. Het ledental neemt nog steeds toe. In de competitie van de KNLTB werd met zes teams meegespeeld, twee damesteams die op dinsdag spelen, alsmede drie herenteams en één gemengd team, zij spelen gedurende zeven achtereen volgende weken op zaterdag. De onderlinge toernooien waren erg gezellig. Ter afsluiting van het seizoen werd weer een barbecue gehouden met muziek. Tegen de firma Croon Co. werd een jaarlijks terugkerend toernooi ge organiseerd. WAC Het ledental is hetzelfde gebleven. Ook de verkoop van benzine was stabiel. Er is een nieuwe riolering met olie afscheiding aangelegd; een aantal vrijwilligers van de WAC heeft hieraan gewerkt. In 1995 wordt waarschijnlijk begonnen met de sanering van de grond. Eindredactie H. L. Maathuis Foto's A. Blom Vormgeving P. G. van de Geer Druk B.V. Drukkerij De Eendracht Schiedam Gezien de ontwikkelingen in de reparatiemarkt - lage marktprijzen en achterblijvende marktvraag en de daar door ontstane leegloop bij Wilton- Fijenoord en negatieve financiële resultaten - is in het vierde kwartaal van 1994 besloten om maatregelen te nemen waardoor de huidige verlies- situatie gesaneeerd kan worden. Hiertoe werd een begin gemaakt met het opstellen van een reorganisatieplan en daarbij behorend plan van aanpak welke in 1995 ten uitvoer dienen te worden gebracht. Uitgangspunten hierbij waren - vermindering van loon kosten - verlagen van de bedrijfskosten - verbetering van de produktiviteit en bestrijding van leegloop.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1994 | | pagina 31