H. N. HAAS Spaanse Abrikozen Het is nu Speculaastljd 1 NIEUWE NAJAARSSCHOENTJES De echte voordelen Topslagerij ABM A a A. CHABOT, Rembrandtlaan 66 Tel. 68533 Maison B0TERMANS zijn er gebruikt voor de heerlijke jam van De Betuwe - deze 14 dagen als reclame, van 98, NU voor 87 cent Boterhamspeculaas, per 250 gr. f 0.42 Voor de beste, per 250 gram f 0.55 Maggisoep, bij 2 pakjes 20 ct. reductie, geen inl. van zakjes VEGE winkeliers in I Westen „INBRO"( W. Frankelandsestr. 110 - Tel. 68479 „DE KROON", Rembrandtlaan 8 - Tel. 69501 J. ROETMAN, Ruysdaellaan 72 - Tel. 64443 vindt u bij Uw Topslager Gehaktdag 0 DAMES! Heeft U de o al gezien Banketbakkerij Brief van eeiti Lexer (vervolg) EN 11 ZEGELS Iedere woensdag Dan kost ons piima gehakt slechts f 1.48 per 500 gram met zakje zout en kruiden VERDER DE GEHELE WEEK: Heerlijke Leverw. p. 250 gr. f 0.45 Paling worst jes per 250 gr. f 0.59 Boterhamworst, p. 150 gr. f0.39 Fijne Riblappen, p. 500 gr. f 2.59 Voor het week-end 150 gr. fijne Geld, worst f0.59 De echte Gelderse Rookworst, dagelijks vers vindt U alleen bij Rubensplein 5 - Schiedam Telef. 67717 Sinatran Sanostol Halitran Dagravit totaal Davitamon 10 en A-D Vitamine C 100 tabletten f 0-65 500 tablettenf 2.50 1000 tablettenf 4.20 de speciaalzaak voor huishoudelijke artikelen in t Westen RUBENSPLEIN 15 - TEL. 67095 Weer 'n speciale aanbieding: Porseleinen kop en schotels, hoog model, met fijn decor, per stuk 0.90 6 stuks voor5.00 0 0 Q Onze collectie is fijner dan ooit. Bekijkt in onze etalage de pracht lijn Q 0 De elegante vorm is een sieraad aan Uw voeten 0 KES-punten 0 ooooocoaoooooaaoaaooooaooaooooooo NU IS HET TIJD VOOR: Rubensplein 18 Tel. 68294 elk een eigeni cachet. Ruime sortering leVensmid- delen. Alles eerste klas merken en bovendien zegels bij uw inkoop, die u nog circa 11 op- leveren. Vandaar naar levensmiddelenbedrijf „Vogelpoel" in de Rembrandtlaan op de hoek van de Mes- dagiaan. Mooie ruime zaak, prima artikelen, met zorg samengesteld assortiment, afgesteld op de hedendaagse wenaen van de huisvrouw. En bo vendien ook nog zegeltjes (kroontjes) die weer een extra voordeel opleveren. Vandaar ging de toeht naar de heer Stentler in de West Prankelandsestraat. Naast de verkoop van allerlei soorten meubilair een gedegen vak- mian in meubelreparatie. Wij zagen meubels door klanten ter reparatie gegeven, die praktisch niet meer te onderscheiden waren van nieuw. Vandaar naar de heer Groeneveld in de Alb. Thijmstraat 59, levensmiddelen. Deze heer adver- teert aldus: „Waar 't goedkoop is waar de loop is 't kost minder geld bij Groeneveld". Beurs geslagen en uitgeteld. Dat laatste staat er natuurlijk niet bij. En is zeker niet waar. Dit is alleen een dichterlijke aanvulling van mij. De heer Groeneveld is de gemoedelijkheid zelve, die inderdaad waar maakt waarmee hij adver- teert. Waar alles prima verzorgd is en met smaak gerangschikt. Vandaar naar de firma Ruigrok, die 2 zaken heeft van welke ik die in de Mesdaglaan 14 be- zocht. Een zaak van allure, vlot, ruim gesorteerd, prettige bediening. Een levensmiddelenzaak die zeker aan z'n doel beantwoord. Vandaar ging de tocht naar drukker v. d. Water in de Troelstralaan alwaar ik dit epistel in de bus heb gedaan. Echter niet alvorens ik thuis eerst eens lekker uitgerust heb en er een dagje voor genomen om mijn indrukken op papier te zetten. U mag het desnoods ook in uw krant afdrukken als u er wat in ziet. Na alles wat ik zo gezien heb staat het wel vast, dat alle zaken in het Westen van Schiedam stuk voor stuk voor hun taak berekend zijn. Prijzen en sortering liggen zeer goed. In verband hiermee hoop ik, dat u het mij niet kwalijk neemt als ik ook een paar opmerkingen maak. Het heeft mij getroffen, dat ik speciaal op het RubenspleinRembrandtlaan zoveel zaken voor- bij heb moeten lopen, die niet in Wester-Njeuws vermeld staan. Hoe komt dat? Dat ze het niet kunnen betalen is voor mij uitgesloten. Enfin ,laat ik mje niet gaan bemoeien met uw interne aangelegenheden. Maar ik zou toch wel dit willen opmerken. Mensen weet wat je doet. Jullie zitten daar winkel aan winkel, vormend samen een grote groep gezonde middenstands- zaken. Kennen jullie je eigen kracht wel? Leer eens en kijk eens hoe het grootwinkelbedrijf z'n reclame verzorgd. En dan de zuigkracht voor wat het kopen betreft van de grote buurman Rotterdam. Als dan een grote groep al zo actief is om samen te adverteren in een eigen krant, dan mpet dit initiatief gesteund worden en zeker door alle zakenlieden ter plaatse. Voor wat uw krant betreft, ook deze zou u nog aantrekkelijker kunnen maken. Ik mis b.v. klei- nere advertenties van het publiek. Er is toch altijd vraag en aanbod. Men heeft als particulier wel eens wat te verkopen of wil wat kopen. Ruilen van woonruimte, aanvrage voor personeel en noemt u maar op. U zult wel begrijpen wat ik bedoel nml. die kleine niet te dure adverten- tietjes. Ook de grote advertenties van de bij u aange- sloten zaken zijn er diversen bij die verbetering behoeven. Mijnheer, ik geef deze mijn indrukken niet om te kleineren of af te breken. Integendeel. Weest u ervan overtuigd dat ik met belangstelling Wes ter Nieuws blijf lezen. U groetend, Een belangstellend lezer. ooaoooaaaoaoooooooaHooaooocJOOoooo Rubensplein 23 a voor Dik speculaas, vol amandelen, ter ken- nismaking deze week 50 Ct. p. 100 gr. Gev. speculaas 75 ct. per 100 gram Zuivere amandelmarsepein 85 Ct. per 100 gr. Heeft U onze fijne roomborst- plaat al gehad.

Wester Nieuws | 1960 | | pagina 2