BRIEF van een LEZER f 1.-- (een gulden) voor UN S Drogisterijen, Rembrandtlaan 11 U. ytwJtleA RADIO 1 liierkus vloeibare zeifsfanxende was J PH.ii s Is dit dan een bijzondere radio? Ja! Door zijn prima weergave (FM!). Door zijn kleuren (geel, zand of oranje). Door zijn handige maten (14cm in het vier- kant en 30cm lang). Past op uw nachtkastje. En.... niet in het minst door z'n prijs. Slechts £138.-! U kunt kiezen uit liefst 18 uitvoeringen van Philips radio onder de f 20a-! Ook uw wens is er bij! uj verkoben alleen dat waarover we zelf enthousiast zijn. iujwjiijjj. 11 ■■imiTnrrnirnir~i §GEPROLONGEERD| Wegens enorm succes tot IS febr. voor colovinyl en andere vloeren. Geeft de mooiste vloer met de rtinste moeite. Niet boenen. niet wrijven, alleen luchtig verdelen. t n nC Normale prijs 3.75. met inlevering dezer bon EnUw Hoboca bonnen of Bouwstenen voor het voile bed rag stoffeer- en reparatie-inrichting Meubelmakerij Westfrankelandsestraat 79 Tel. 69974 Wilt U een douchecel? even bellen Tel. 67559 BURGER - BOUWBEDRIJF C. VAN BRUGGEN Vlaardingerdijk 343 Waarde Heer Redacteur, Mocht ik al eens een rondgang voor u ma- ken langs de diverse actieve winkeliers van van Wester-Nieuws, thans met de nieuw- jaarsuitgave voor me maak ik u mijn compli ment. De samenstelling en uitvoering getuigen van enthousiasme en vooruitgang want onge- twijfeld is er zelfs een zeer sterke vooruit gang voor mij als leek waar te nemen. Voor mij is dit een bewijs dat zo een goed verzorgde uitgave voor een bepaalde woon- wijk ontontbeerlijk is. Wat zullen de pijprokers onder uw lezers gesmuld hebben van zulke deskundigen ad- viezen. A propos u vindt het toch niet erg als ik zo even doorpraat wel? Nu dan het bracht mij op de idee dat bij mijn leeftijd ook wel een pijp zou passen. Ik naar Rubens pijp en tabak gekocht krant op tafel pijp en tabak erbij en m'n huisgenoten verteld dat ik nu eens volgens alle regelen der kunst m'n pijpje zou gaan roken. Ja, het is niet goed afgelopen dat wil ik u wel verklappen maar achteraf blijkt dit mijn eigen schuld te zijn. U moet weten ik lees niet meer zo goed met m'n tegenwoor- digen bril en moet nodig een nieuwe ster- kere hebben. Vermoedelijk daardoor heb ik een en ander niet zo goed begrepen. Enfin om een lang verhaal kort te maken tot het vakkundig aansteken toe ging alles goed toen kwam ik bij het punt .Roken ..Eerst de houding" hou hem zo, dat de kop iets naar beneden rust. Dat is de meest confortabele houding, aldus het artikel. Mijn gezicht scheen al te betrekken want m'n huisgenoten vroegen al u kent dat wel z0 met heimelijk leedvermaak smaakt tie niet opa? Ik zeg jawel jongens maar nu komt het de meest confortabele houding is zo dat de kop naar beneden rust en dat wil ik toch ook meemaken en beleven. Dus als jullie me een handje helpen zal ik zien of het lukt op mijn leeftijd nog op m'n kop te staan. Nu ik moet zeggen bereidwillig waren ze genoeg. Met z'n zessen hebben ze me onderste boven gesjord en jawel hoor eindelijk stond ik daar met m'n benen in de lucht en m'n kop ruste letterlijk en figuurlijk naar beneden lager kon niet want ik stond ermee op de grond volgens het artikel de meest confortabele houding. Ik kon het niet erg waarderen want ik dacht m'n kop uit elkaar wou barsten. M'n pijp m'n pijp wist ik nog uit te brengen. Iemand was zo bereidwillig en dook op de grond om hem tussen mijn lippen te fromme- len waarbij hij me haast eerst nog een oog uitstak. En nu trekken jongens dacht ik in een mum van tijd was mijn hele kop omgeven met rookwolken ik zag niks meer hoor- de nis meer en tot overmaat van ramp moest ik nog niezen ook, ja lacht u maar. U heeft zeker nog nooit op je hoofd gestaan met een pijp in je mond en dan nog niezen ook. Hoe het verder af is gelopen weet ik niet want m'n vrouw stond naast me met de thee en zei Jan wordt eens wakker anders slaap je vannacht weer niet. Waar is tie vroeg ik. Wat zegt ze? Ik zeg ja m'n pijp natuurlijk. O, die zegt ze die heb je zeker laten val- len toen je in slaap viel en ik trapte er per ongeluk op en nu is hij stuk. Ineens was ik klaarwakker schudde als een jonge poedel de boze droom van me af heb met smaak m'n thee gedronken en ben een mooie nieu we pijp bij Rubens gaan halen. Pijproker. HIER ZI N W EG VAN PIEKFIJNE SERVICE Rembrandtlaan hoek Mesdaglaan Schiedam Tel. 65734

Wester Nieuws | 1961 | | pagina 3