JUBILARISSEN EXAMENS LEERSCHOOL Vervolg A. v. d. Munnik, vormer, op 13 Februari. Onze handvormer v. d. Munnik is voor zijn mede arbeiders een goed collega en behulpzaam. Wij wensen hem toe, dat hij nog vele tonnen ijzer mag doen vloeien in de door hem gemaakte gietvormen. van Naamen, magazijnmeester, op 23 Februari Wie kent op onze werf van Naamen, den gereed schapsmagazijnmeester niet? Een moeilijke be trekking: enerzijds arbeiders tevreden stellen, ook degenen die niet al te zuinig zijn, anderzijds zorgen dat er geen materiaal verspild wordt. Is dat geen moeilijke opgave? Wij wensen dan ook bs. v. Naamen veel wijsheid in de nog voor hem liggende jaren. M.Hemminga. Om van bankwerker bevorderd te worden tot baas, heeft men naast een zeer goede vakkennis nodig, dat men met mensen kan om gaan en leiding geven. Ieder die bs. Hemminga kent, weet dat het pret tig is onder hem te werken. Bovendien is hij een goed samenspeler, die nimmer iemand passeert. Zijn doorzettingskracht, om het doel te bereiken, siert hem. Nog vele jaren, ook als kernlid, na uw jubileum op 20 Maart j.l. Sifêfa it- 2 -V iv,.;,-' SS'. In de week van 14 tot 19 April j.l. zijn de volgende examens afgenomen: SCHIEDAM: bankwerken: G. Akkerman; H. L. B. F. Bruns; D. Hamerslag; J. van Helden. metaaldraden: A. Jansson electrisch lassen: H. van den Bout. SLIKKERVEER: ijzerwerken/af schrijven: J. van Vliet (ont breekt op de foto wegens het ver vullen van militaire dienstplicht). Alle candidaten zijn geslaagd. Wij wensen hen veel succes bij hun voortgang op de weg der vakbekwaming. Bravo jongens!7 Mede namens mijn vrouw zeg ik allen harte lijk dank voor de mooie kroonlamp en bloe men, welke wij ter gelegenheid van ons huwelijk mochten ontvangen. G. ARENDS Hiermede betuig ik, mede namens mijn echtgenote, allen mijn hartelijke dank voor het cadeau,, dat wij ter gelegenheid van ons huwelijk hebben ontvangen. A. NIEUWSTRATEN. Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele blijken van belangstelling tij dens ons huwelijk ondervonden. P. OUDENAARDEN en Echtgenote. Ontwerp en Druk: Holdert Co N.V., Amsterdam

Het Zeskant | 1947 | | pagina 8