rI.H.C.\A Ie Jaargang No 6 HOLLAND/O Op de ereplaats in ons Zeskant prijkt de beschrijving van ons nieuwe laboratorium, dat deze maand officieel geopend wordt en waarmede wij weer een stap verder zijn in de ontwikkeling van de I.H.C. Drie bijdragen van I.H.C.-ers konden wij dit keer opnemen: het stukje over fotograferen, het gedicht „Verlangen" en de spotprent op blz. 46. De redactie is zeer in zijn schik, dat onze I.H.C.-ers, uit eigen beweging, de producten van hun pen in zenden; zo zal ons Zeskant voorspoedig opgroeien. Een waarschuwend woord moesten de directies dit keer laten horen (blz. 42, gemerkt met de zes I.H.C.-figuren)laten zij, die dit moeten doen, de inhoud ter harte nemen. Temeer plezier deed het ons een serie uit de Ideeënbus te kun nen opnemen. Goed zo; er worden natuurlijk veel meer ideeën ingediend en alle betrokkenen worden verzocht, alles vlug aan de hoofdredactie door te zenden. De laatste bladzijde werd steeds gereserveerd voor intern nieuws; elke werf drukte daarop zijn berichten af, huishoude lijk nieuws, dat niet zo van algemeen belang is en de andere I.H.C.-ers weinig interesseert. Daar één pagina niet voldoende bleek te zijn, worden nu twee bladzijden daarvoor vrijgehouden. Hoewel de vacanties pas zijn begonnen, zinnen de redacteuren reeds op plannen voor ons winterprogramma. We wilden zo graag een reeks stukjes opnemen over vrije tijdsbezigheden en liefhebberijen. We streven immers met ons Zeskant naar het geven van „geestelijke waarden" (om een groot woord te ge bruiken), wij streven naar datgene, wat plezier van blijvende waarde in het leven brengt en de firmaredacteuren zullen dit punt aan de I.H.C.-ers van hun firma voorleggen; wij hopen, dat zij met veel goede ideeën op de proppen zullen komen. Een ander punt, dat de redactie bezig houdt, is, hoe onze dames- I.H.C.-ers over de inhoud van Het Zeskant denken; wij willen graag hun wensen horen, vooral over wat voor artikelen zij erin opgenomen zouden willen zien. Deze vraag geldt ook de echtgenoten en verloofdes van onze I.H.C.-ers. Wij wachten!

Het Zeskant | 1947 | | pagina 1