A S DE REDACTIE of 1. H. C.\^ P\HOLLAND/0 Conrad-Siork Gusto De Klop J. K. Smit L. Smit Zoon Verschure Fersoneelsorgaan van de Industrieele Handelscombinatie Holland. Den Haag October 1 948 Voor het September-nummer van Het Zeskant ontvingen wij op het laatste moment nog een bijdrage van dhr. A. Josso over Bonzèrewij vonden dat artikel van de Amsterdamse kernvoor zitter zo belangrijk, dat we het in der haast als een losse bijlage nog bij het September-nummer voegden. Wij hopen, dat elke I.H.C.-er het gelezen heeft. In dit nummer geeft dezelfde schrijver een verder verslag van zijn bevindingen op de montageplaats, zodat ook in dit num mer (hoe kan het anders, zouden we haast zeggen) Bonzère weer vertegenwoordigd is. Door gebrek aan ruimte in vorige nummers plaatsen wij eerst nu twee verslagen van tewaterlatingen, die intussen al bijna weer „geschiedenis" geworden zijn. Niettemin geloven wij, dat onze lezers er prijs op stellen, dat wij die artikeltjes toch nog hebben opgenomen. Doordat Het Zeskant maar één keer per maand uitkomt, kan zo'n vertraging wel eens onvermijdelijk blijken. De I.H.C.-werven zijn voor het grootste gedeelte van hun op drachten op het buitenland aangewezen. Dit wil zeggen, dat wij I.H.C .-ers voor ons dagelijks brood aangewezen zijn op de ex port. De I.H.C. doet dan ook alle moeite om de góede naam van Nederland en de I.H.C. in het buitenland bekendheid te geven, door middel van (dure) advertenties, drukwerken e.d. Toen wij nu het artikel „Het buitenland houdt ons de spiegel voor" van buiten de I.H.C. ter plaatsing aangeboden kregen, besloten wij het op te nemen. Wij houden niet van zedepreken, maar uit dit artikel blijkt duidelijk hoe elke LH.C.-er, jong of oud, hoog of laag, aan onze reclame kan medewerken. Onze lasspecialist zorgde weer voor enige degelijke kost; een aanbeveling behoeft zijn bijdrage allerminst; wie vooruit wil komen zal het zeker van begin tot eind uitspellen.

Het Zeskant | 1948 | | pagina 1