UI D E REDACTIE Conrad-Stork Gusto De Klop J. K. Smit L. Smit Zoon Verschure F'ersoneelsorgaan van de Industrieele Handelscombinatie Holland, Den Haag 3e Jaargang No 1 De dagen van extra bezinning en goede voornemens liggen weer achter ons. We zullen U niet vragen, met welke goede voor nemens U het nieuwe jaar begonnen bent of U zeggen welke goede voornemens wij hopen bij U aanwezig te zijn. Wij willen U wèl vertellen, dat de redacteuren van Het Zeskant met frisse moed aan deze derde jaargang begonnen zijn. Ja, dit wordt alweer de derde jaargang, waarin we U over alles hopen te be richten wat in de I.H.C. omgaat en dat van belang voor onze I.H.C. -ers is. Wèl zouden wij U willen vragen nog meer dan voorheen aan dit werk mede te helpen in de vorm van het zen den van artikeltjes en bijdragen. Verschillende I.H.C.-ers heb ben in de afgelopen jaargangen iets over hun werk verteld en deze stukjes worden gretig gelezen door hen, die met dat werk niet dagelijks te maken hebben Voor dit nummer schreef een I.H.C.-er over Gieten en Vormen; dat schreef hij in de eerste plaats niet voor hen, die er dagelijks mede te maken hebben, maar voor hen, die er juist niet dagelijks mee in contact komen. Wij weten zeker, dat dit artikel door velen met graagte gelezen zal worden. Onze nieuwe jaargang openen wij met een nieuwe rubriek, de Vragenrubriek. Onze medewerker-tekenaar van de Gusto, die ons altijd prompt helpt als wij er om vragen, maakte ook nu weer het tekeningetje voor de „kop" van deze rubriek. De alge mene leiding van de vragenrubriek berust bij de heer v. d. Hoek (Gusto), die, voor zoveel nodig, zijn medewerkers in of buiten de I.H.C. zal kiezen. Wij rekenen op een grote stroom vragen; ze moeten ingezonden worden bij Uw firmaredacteur. Er bestaat onder de telexbezitters in Nederland een goede ge woonte om elkaar tegen het einde van het jaar Kerst- en Nieuw jaarswensen per telex te zenden en het is een soort sport gewor den deze wensen zo fraai mogelijk te maken. Op blz. 5 vindt U er enkele voorbeelden van.

Het Zeskant | 1949 | | pagina 1