HI D E It Elll I'M K r I. H. C.\A VERSCHURE Conrad-Slork Gusfo De Klop J. K. Smii L. Smif Zoon Verschure 3e Jaargang No 3 HOLLAND/O F ersoneelsorgaan van de jndustrieele Handelscombinatie Holland. Den Haag Het treft wel heel bijzonder dat, nu iedereen het woord Be nelux op de lippen heeft, Het Zeskant een zeer uitvoerig artikel kan publiceren over een bestelling, die wij van onze Zuiderburen hebben ontvangen. Onze Belgische medewerker schrijft, in de hem eigen taal, allerlei interessante dingen over het baggerwezen in Belgisch Congo en wat elke recht geaarde I.H.C.-er vooral genoegen zal doen is te lezen, dat de I.H.C.-werven al sedert 1904 daar met hun baggermate- rieel vertegenwoordigd zijn. Wij hopen nog dikwijls bijdra gen van dit genre te mogen ontvangen. Met het einde in dit nummer besluiten wij de artikelen- en fotoreeks over tinbaggeren in Indië. Veel moest onopgeno- men blijven en bij de aandachtige lezers en lezeressen zullen zich nog wel diverse vragen voordoen. Daar hebben we de vragenrubriek voor. Deze rubriek mag zich in aller belang stelling verheugen. Dit keer is het antwoord op een vraag een heel artikel geworden. Misschien is het wat ingewikkeld, maar dan moet U het maar op Uw gemak lezen, als U er be lang in stelt (en wie zou dat niet)ons blad wil goede kost geven, oppervlakkig gedoe wordt door de redactie niet opge nomen, daar zou niemand mee gediend zijn en dan zou het ook geen zin hebben de nummers van Het Zeskant zuinig te bewaren. Voor dit nummer, dat in de lentemaand uitkomt, zorgden onze wakkere drukkers voor een toepasselijke kleur.

Het Zeskant | 1949 | | pagina 1